• meriç yazar.

(bkz: türk kızının göt kalkıklığının sebebi/#64887615)
    ayrıca entry'sinden anladığım kadarıyla kendisi türk değil.
  • başlık altına küfürlü/argo entry'ler yazıp sonra utancından silen çelimsiz white night. gene ne varsa silmiş. bundan sonra ekran görüntüsü alacağım ha.
  • attığı mesajlarda ana bacı karıştıran tuhaf tuhaf kufurler eden ve ne yazdığı anlaşılmayan yazar.. özel mesajlarda da söylediğim acıyı bir gün yasamasını istiyor noktayı böyle koyuyorum..
  • hayattaki tek başarısı annelik olan insan..

türünü neslini devam ettiriyormuş.. sanki bana einstein doğuruyor aq... erkek olursa askere gidecek asgari ücretle çalışacak kiz olursa zengin koca bulup evlenecek..

kedi kopek de sevmiyormuş ve ilgilenmiyormuş. insallah çocuklar huylarını babadan alırlar..
  • ümitcan uygun'a kadınlar tarafından yazılan mesajları kadın katil olsa ona da erkekler yazardı iki yüzlülük yapmayın şeklinde savunmuş yazar.

halbuki olay erkek ya da kadın olmasında değil, bir insanın bir katile hayranlık duymasında. kadın bir katile yazacak erkekler içinde benzer şeyi zaten kadınlar ve erkekler dile getirecektir.

allah akıl fikir versin diyor kardeşimizi kendi akli terazisinin doğruluğunda engelleye doğru yolcu ediyoruz.
  • aysel ve medeni nickli hesap da bu ruh hastası arkadaşa ait. engellemek için gelip başlık altını okuyorsanız sizlere amme hizmeti olsun. bu hesabını engelleyince diğerinden yazıyor arkadaş. gece üçte ümitcan uygun başlığında bu arkadaşı eleştirdim sabahında diğer hesabından başkasıymış gibi mesaj atmış. girilen entryler, uslup, savunulan fikirler birebir aynı zaten.

velhasıl kelam engellemek maksadıyla geldiyseniz işinizi yarım bırakmayın efendim.
  • ilginç(!) bir yazar.

#85554036 da big bang le ilgili şöyle bir şey yazmış:

"dindar bir salak olup bunu irade sahibi bir tanrı olarak düşünebilirsiniz veya dinsiz bir salak olup bunu maddesel bir töz olarak düşünebilirsiniz."

hemen ardından da şu cümleyi kurmuş:

"varlığın nedenini ister big hang, ister ide olarak görün. ister allah, rab, yehova olarak görün farketmez. varlığın nedenini fizik ötesi bir şeyle açıklamak durumundasınız"

yani varlığın temelini madde olarak kabul edenler varlığın nedenini fizikötesi bir şeye bağlıyorlarmış... allah allah!

bir de eklemiş:

"allah ve big bangin ortak noktası ikisinin de var oluşunun fiziğe uygun bir açıklaması olmamasıdır. "

yani bu kadar fizikçi big bang konusunda yanılıyor ama hazret doğrusunu biliyor... açıklasaymış keşke varlığın temelini de biz de kendisinin kaçıncı yolcu olduğunu öğrenseymişiz.

şöyle ekran görüntüsü de bırakayım ki silerse şey olmasın.
  • kendisinin tam bir meriç olduğunu düşünüyordum, nick altına geldim ve tescilli bir meriç olduğunu gördüm. acıyorum. allah kimseyi eşine dostuna şirin gözükmek için entry yazdırıp sildirmek zorunda bırakmasın. kendi olmayı öneriyorum kendisine, hayat birilerine iyi gözükeceğim diye kasmak için çok kısa.
  • yeni keşfim. çok güzel yazıyor, ama kısa süre sonra siliyor. yetişen okuyor yani. ben de yetişebildiklerimi okuyorum. kendisini fark etmemi sağlayan osman kavala entry'sini 15 dakika içinde silmişti mesela.

burada hemen bir açıklama yapayım, benim lügatimde "güzel yazıyor"un karşılığı "benim gibi düşünüyor" değildir. dolayısıyla hemfikir olmadığım şeyler de yazabilir ve bu "güzel yazıyor" olmasına engel olmaz.

başka yazarlarla niye bu kadar kapışmış, onu anlamadım.

en ilginç badim.*
hesabın var mı? giriş yap