şükela:  tümü | bugün
 • farsçada can anlamına gelir ve cûn okunur.
 • daha once scoot havayollarinda gordugum, koltugun arkasina ekran yerlestirmek yerine sizin mobil cihaziniza yuklenen bir program vasitasiyla film vs izleme hizmeti sunan havayolu.
 • air france'ın low-cost markasıdır.* "genç" anlamına gelen jeune kelimesinden esinlenilmiştir. şimdilik görünen o ki, 8/9 kıta içi*, 5 tane da kıtalar arası* destinasyona uçacaktır/uçuyordur.
 • istanbul-paris uçuşları başlamış.. bilet fiyatlarına baktım bana pahalı geldi.. paris'e gidecekler bilet fiyatlarını karşılamak isterlerse diye buraya bırakıyorum...

  --- spoiler ---

  joon

  joon'un istanbul-paris seferleri başladı

  - air france klm grubunun yeni havayolu markası joon, ilk istanbul-paris tarifeli uçuşunu gerçekleştirdi

  air france klm grubunun dijitalleşen dünyaya yönelik tasarladığı yeni havayolu markası joon, ilk istanbul-paris tarifeli uçuşunu icra etti.

  havayolu şirketinden yapılan açıklamaya göre, joon'un fransa'nın başkenti paris'e giden ilk uçağı dün havalandı. ilk uçuşta kurdele kesimi ve uçuş öncesi pistte açılış etkinliği düzenlendi.

  fransa'nın başkenti paris'teki charles de gaulle havalimanı'ndan orta mesafe ağında barcelona, berlin, istanbul, lizbon, napoli, oslo, porto ve roma'ya, uzun mesafe ağında fortaleza, kahire, cape town, mahe ve tahran'a uçuş yapacak joon, haftada 228 uçuşla toplamda 13 noktaya ulaşacak.

  --- spoiler ---
 • paris-istanbul arası iki defa kullandım. uçaklar yeni. diz mesafesi çok kötü. gençlik teması hakim. hostlar ve hostesler tişört giyiyor. bir soğuk içecek, bir de minik sandviç verdiler. yemek ve içki ücretli. uçuş boyunca wifi yayını var ve telefondan dizi vs. izlenebiliyor. seçenekler çok kısıtlıydı ama iyi bir özellik. genel olarak değerlendirmek gerekirse, airfrance zaten kalitesiz, alt markası olan joon hepten kalitesiz. fiyat farkı aşırı olmadıkça thy tercih edilmeli.