• çok istediği, sürekli aklında olan brezilya'ya bir an önce siktirolup gitmesini istediğim, artık savunmaktan bıktığım teknik direktör. giderken yanında irfan can kahveci ve miguel crespo'yu da götürsün lütfen.
  • çok beğendim bir teknik direktör fakat şimdiye kadar ki fenerbahçe performansı ile sınıfta kaldı.
    * 7 milyon euro maaş aldığı söyleniyordu doğru mu? bilmiyorum fakat yinede hatırı sayılır bir maaş aldığı kesin...
    *ülkesinde savaş olan kiev'e elendi.
    *ispanya'da küme düşme hattında olan ve tarihinin belki de en kötü dönemini yaşayan sevilla 'ya elendi.
    * ezeli rakibine kendi evinde 3 gol yiyerek kaybetti.
    *derbilerde gol bile bulamadı.
    *istediği bir çok transfer yapılmasına rağmen takımın bireysel kalitesi geçtiğimiz sezona göre çokta yükselmedi. aldırdığı bazı oyuncular iyi performans veremedi.
    *arda gibi muhteşem bir genç yeteneği takıma tam anlamıyla yerleştiremedi.
    *özellikle dünya kupası sonrası bence büyük bir motivasyon kaybı yaşadı buda hem taktik tercihlerine hem oyuna müdahale etmesine olumsuz yönde yansıdı.
    * lig sıralamasında rakibinin 6 puan gerisinden ve rakibinin evinde 1 maç oynayacak.
    *tabi önünde devam eden lig ve türkiye kupası hedefi var. bunların ikisini de kazanırsa aldığı maaşı ve yaptırdığı transfer harcamalarını bir nebze olsun hak etmiş olur. ama bunlar olsada kendisinden daha net bir teknik direktörlük performansı beklerdim.
  • akıllara şalke maçı sonrası yaptığı "burada maçlar masa başında değil, sahada kazanılıyor" açıklamasından sonra 6 maç ceza alan fatih terim'i getiren big babol.
  • işini severek yaptığına inanmadigim hocamız. iş hayatında olan bilir. bir konuma dünyanın en iyisini getirsen bile işine konsantre olmazsa mesaisinin hakkını vermez.

kapasitesi sınırlı ama yüzde yüzünü işine verenle yola devam etmek lazim. mayısta sözleşmesi bittiğini söz ve davranışlariyla gözümüze sokmasi yakışmıyor.
  • türkiye ligi hakkında söyledikleri sonuna kadar haklı olan kurt hoca.

arkadaşlar deprem olunca gündem değişti ama ondan önce spor gündeminde hakemlerin rezil maç yönetimi ve skora etki eden hataları vardı. biz fenerbahçe'nin nasıl doğrandığı, gs'nin ise sivas deplasmanında hakem yardımıyla nasıl gol attığını konuşuyorduk.

jesus sonuna kadar haklı, sonuna kadar doğru konuşuyor.
    bu ligin marka değeri olsaydı, maçlar sahada kazanılsaydı, yayın ihalesi için yarıya yarıya fiyat kıran katarlıların kuyruğunda dolaşmazdık...

ayrıca, hocalığına da laf yok... fenerbahçe'yi sevilla karşısında harika oynatmıştır.
  • brezilya’ya gitmeden once turkiye’de cikacagi son mac olan galatasaray derbisinde galatasaray’i nef arenada yenip fenerbahce’yi sampiyon yapip turkiye’den ayrilacak teknik direktordur.
  • alanya maçını kazanırsa yine kurt hoca olacak. halbuki avrupa'da ve ligde eş zamanlı olarak mart ayında hala iddiasını sürdüren en son teknik direktörü ben hatırlamıyorum bile. her maç yerin dibine sokulan jj bunu bize yıllar sonra yaşattı. dünkü sevilla maçından sonra, 2 maçı da üstün oynamasına rağmen, elendiği için hala çöp ilan ediliyordu adam. bu ülkede insan aklını kaybeder amk. umarım jj şampiyon yapar ve ceketini alıp gider. siz de arkasından öyle bakakalırsınız. güzel olan hiçbir şeyi hak etmiyorsunuz. yordunuz, bıktırdınız, illallah ettirdiniz.
  • gözümde kredisini tüketmiş adam, sen rakipten evde 3 ye sonra maçlar sahada kazanılmıyor de, ali koç ve çevresine şunu söylemek istiyorum, eğer playoff olursa,son tekrarlanan istanbul seçimleri gibi olabilir , belki de şerefli 2.lik yeterlidir.
  • pazar günü oynayacağımız alanya maçı skoru öncesi yazıyorum ve umarım kazanırız.
    bu kalibre üst düzey bir teknik direktörü beğenmeyen ya ağır gerizekalıdır ya da azılı fenerbahçe düşmanıdır ve jj'nin uzun yıllar fenerbahçe teknik direktörü olarak kalmasını istemeyecek olanlardır. hele ki bu beğenmeyenler fenerbahçeli ise net ilk şıkka girdikleri içindir ki onlara ismail kartal müstahaktır.
    bu arada hocamızı ben de eleştirdiğim oluyor tabii ki olmaz mı! ama gerek yakaladığı puan ortalaması gerekse daha birkaç güne kadar 3 iken şimdi kalan 2 kulvardaki iddiası(sevilla'ya çok trajik elendik), her daim kazanmayı kafasına koymuş hücum odaklı futbol anlayışını takdir ediyorum ve bir an önce 2-3 yıllık kontrot yapılması temenni ediyorum ama başımızda tarihimizin en basiretsiz başkanı olduğu için bunun çok da olası olmadığını üzülerek biliyorum. hele ki yakın zamanda zeljko obradovic örneği de varken jj'nin gelecek sene takımımızda olacağını düşünmüyorum üzülerek. artık tek dileğim şampiyon takımın hocası olarak ayrılması.

not: fb
  • galatasaray 1 maç kaybettiği için gaza gelip başlığını basan trollerinin bitini kanlandıran portekizli.
    tekrar etmekte fayda var hocanıza sahip çıkın ve galatsaray'ın karşısında takımının başında sahaya çıkmasına engel olmayın sakın.
    bekliyoruz sakın kaçma dede.
hesabın var mı? giriş yap