• 7 temmuz 1968 doğumlu, tam adı jorja-an fox olan amerikalı oyuncu... acil servisin * sayılı, kanıt peşindenin * pek çok bölümünde oynadı... memento'da esas adımın meşhur karısıydı. antipatik duruyor biraz sert birisi gibi galiba sanki ama bilemiyorum tanımam etmem kendisini, belki er'da iken hemşire ablamıza kıllık ediyordu ondandır...
    ancak csi'da sergilediği, işkolik insan modeline saygı duymamak elden değil...sarışın teyzenin git sevgilinle yemeğe falan çık iznini kullan demelerine, ama dışarısı bakterii kaynıyor karşılığını vermesi koparmıştır beni... bre kadın zaten cesetlerle uğraşıyosun meslek hayatın boyunca, bi de hala bakteridesin denilesidir.
  • csi las vegas ta canlandirdigi karakterin ismi sara sidledir.
  • kariyerine lise caglarinda mankenlik yaparak baslamis.
  • csi las vegas dizisinden ayrilmis kisi.
  • csi'a zaman zaman dönebilirim diyen insan
  • oldukça çirkin ve iğrenç bir konuşma stiline sahip olmasının yanında, çok da uyuz bir oyunculuk sergileyen kadın.

csi'dan ayrıldığı bölüme geldiğimde çok rahatlayacağım.

edit: şu an çıkan son bölüm dahil dizide varmış ya. umut etmiştim ayrılır diye.
  • csi dizisinde izleyip pek isinamamistim ama vegan oldugunu ve earthlings'in devami niteliginde olan "unity" filminde seslendiren olduguna denk gelince kanim kaynadi, canim benim gel sarilam!
hesabın var mı? giriş yap