şükela:  tümü | bugün
2251 entry daha
  • bu adamın sözleşmesi neden 4 aylık? tff kayıtlarında sözleşme bitiş tarihi ocak 2018 gözüküyor. o kadar tantana 4 ay için miydi? bir de bu sene trabzon şampiyonluğa oynar deniyor adamın sözleşmesi 4 aylık, düşünsene 2. yarıdaki fener maçından önce dönüyor italya'ya. *
    tff sosa

    edit: yav amk he çok cahiliz çok. haziran'da sözleşmesi bitecek adamı adamı ocak ayında bonservisiyle almak isteyen kulüp çok donanımlı biz çok cahiliz.zaten gülmüşüz orada düşünsene fener maçından önce bi aksilik çıkıyor adam dönmek zorunda kalıyor diyerek. ffp'ye dolanma amaçlı de geç mesela mbappe'nin transferi gibi ama yok küfür etmeden cümle kuramamış ki hayatında haspaam.
  • ffp kısıtlaması bu yıl aralık ayında sona ereceği için, bütçeyi düşük göstermek adına opsiyonlu kiralama yapıldı. 4 ay kiralık, sonrasında ocak ayında kalan miktar milan'a ödenerek bonservisi alınacak ve bu durumda da yapılan anlaşmayla 3 yıllık sözleşme şartları devreye girecek. cahil cahil bi boku araştırmadan televizyondaki dinozorlar gibi gelip gelip yazıyosunuz şuraya amına koyim. insan bi kap'a yapılan açıklamaya bakar, bi araştırır. amına kodumun yerinde elinizin altında her imkan var ama siz hala aynı dangalaglıkla devam. çok cahilsiniz amk çok.
77 entry daha