şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı.
    ayrıca: (bkz: jose ignacio barraquer)
  • "nacho" olarak kisaltildigi görülmüstür.

(bkz: memoli)
  • (bkz: güzel insan)
  • #44011500 entrysiyle; ofiste en az 2 kişiyi gülme krizine gark etmiş insan.
    çok yaşasın.
  • bugün şampiyonlar ligi kurası var, yine bu ilginç eleman aklıma geldi. sağda solda ince espri kasmaya çalışan, başaramadığında bir güzel sıvayan bir zeka küpüdür kendisi. 3 tane entry'sini okumadığı adamın şampiyonlar ligi eleme kurasını isteyen istediğiyle oynuyor zannettiğini ciddi ciddi savunacak kafada olmak için ne içmiş olmak gerekiyor acaba?

(bkz: #53269079)

hayallere bak, dokunsa ağlayacakmışım. dokun lan dokun, korkma 500 küsür karmanı bozmazlar. şu sözlükte ne enteresan bilinçlere sahip adamlar var bazen anlamıyorum vallahi. sözlüğü 2010'dan sonra öğrenip, böyle bilmiş geçinmek çok komik. bu entry'i ilk girişim değil, daha önce yazdığım seferlerde cevap verememişti bebeğim. yedeklerden getirdim tekrar koyuyorum. allah'ın hakkı üçtür sonuçta, değil mi?

edit: şş, gel bak yine yazdım. kıbrıs takımı çekmekte fayda var bile dedim, aynı saçma esprini yapacak mısın? bir insanın komik duruma düştüğünü anlamaması, sonradan fark edince de kabullenememesi çok kötü bir şey, allah korusun. 2007'de ben yine böyle kura entryleri yazıyordum ama o zamanlar senin gibi karma meraklıları yoktu.

(bkz: #70382695)
  • gerizekalı olduğunu fark ettiği insanları ciddiye almaz.
  • morardığını fark ettiği an hakaret etmez.

(bkz: ahaha ben buna gülüyorum ya)

yapsana olm esprini hadi? 2015'e göre sözlükte daha fazla düz adam var, karman 700'ü görür. nasıl hayatlarınız var birader ya? adam söylediklerime bozulmuş bir de, üzülme geçer.

edit: puahahhahahahahah çaylak olmuş. artık zeka fışkıran şakalarını çaylaklara yaparsın.
  • (bkz: #71446081)

çaylaklığı bitmiş ama yazmıyor mübarek. gel bak, yine "şöyle bir kura çekilecek." tarzı cümleler kuruyorum. gel gel, gerçekten beşiktaş'ın eliyle kura çektiğini zannettiğimi sanan espriler yap. özledim, vallahi kızmayacağım ya. geri gel sultanım, geri gel.
  • (bkz: #56210529)

bir tane de bilgi entry'si gir be adam ya. nerde görsem abuk subuk bir espri, kendi yazıyor kendi gülüyor muhtemelen, yazık. küçükken hiç sevilmemiş midir nedir, sürekli bir komik olma merakı.
  • sözlükteki en büyük dalga konularımdan biridir bu velet. 3 yıldır tarafımdan dalga geçildiği için içi içini yiyor. geçenlerde mesaj kutuma onlarca mesaj boyu ana avrat zırladı durdu. neler yazıyor görmeniz lazım, elemanın fena içi yanıyor, çok belli. en son nick altıma gelmiş ağlamış. bir olay anlatıyor ama olayı bilmeyenin ne anlattığını anlaması için müneccim olması lazım.

2015 yazındayız. insanlar başlıkta gönüllerinden geçen kuraları yazıyor, hangi takım gelse diye kafa patlatıyor. ben de kendimce "şunu şunu çeksek iyi olur." diye tek cümlede özetleyebileceğim bir entry yazıyorum ve altımda şu entry beliriyor.

(bkz: #53269079)

önce ironi mi yapıyor dedim, sonra baktım ki adam ciddi, mesaj attım. cevap yok. sonra da entry'e edit geçmiş, "he ironi he" diye. ya psikolojisi bozuk bir arkadaş ya da ciddi ciddi iq sorunları çekiyor olmalı dedim. adam kurayı elimizle çektiğimizi düşündüğümü düşünüp aklınca onunla dalga geçmiş. ciddi lan. bildiğin ciddi, şaka gibi ama gerçek. o entry'i favorileyen mallara hiç girmiyorum zaten. sözlüğün geldiği noktaya bak deyip, aklıma geldikçe 3 yıldır bu konuya dair kendisiyle dalga geçiyorum. adamla mesajlaşırken seviyesine inip anlamasını sağlamak amaçlı "birader ben 2007'de de bu entryleri giriyordum, sen gerçekten öyle düşündüğüme mi inanıyorsun?" gibi bir şey demiştim, adam onu da kendimi ünlü sandığıma dair acayip bir şeye bağlamış. dediğim gibi, asosyallikten kaynaklı psikolojik sorunları var sanırım. olayın benle sınırlı olmadığını adamın başka spor entrylerinde bilgi vermek yerine onun bunun altında espri kastığını görünce fark ettim. inci sözlük'teki @2'ci veletler var ya, öykündüğü şey o. yaşı kaç acaba?

(bkz: allah akıl fikir versin)