şükela:  tümü | bugün
  • club brugge'de oynayan ve çok beğendiğim kolombiyalı kanat oyuncusu. 1992 doğumlu olup an itibariyle 25 yaşındadır. hızlı olmasının yanı sıra çalımlarını da ayrıca çok beğenirim bu arkadaşın. bu zamana kadar başlığının açılmamış olması enteresan. önümüzdeki yıllarda daha iyi bir takıma gideceğini düşünüyorum. kanat arayan takımlarımızda ( galatasarayda mümkünse ) kendisini izlemek isterdim. ligimizde fark yaratabilecek bir oyuncu.
  • tahmini bonservis bedeli 15 ile 20 milyon euro arasında ve mayıs 2019 a kadar sözleşmesi vardır. bu durumda kendisini ancak başakşehir ile oynarken seyredebiliriz diye düşünüyorum.
  • premier lig'e yeni yükselmiş brighton and hove albion'ın yeni gol umudu.

    yaklaşık 19 milyon avro bedelle ada'ya ayak basıyor.
  • senelerdir belçika'da anderlecht ve brugge maçlarını özellikle takip ederim. izquierdo benim brugge'de hep beğendiğim oyunculardandı; hızı, tekniğinin yanında rahat da adam geçer. niyeyse bu adam geçen sezon dışında herhangi önemli sakatlık geçirmemesine rağmen brugge'de senelerdir düzenli olarak oynamadı, sezonun tamamını dolu dolu geçirmedi yani hiçbir zaman. bir hafta direk 11 başladı, diğer hafta hiç oynamadı bazen de sonradan oyuna girdi ama oyundayken hücumda takıma çok katkı sağladı. ya takımını çok hızlı hücuma çıkarttı, ya gitti assist yaptı yada çıkıp gol attı. kendisi kanatta oynamasına rağmen gol sayıları oldukça tatmin edicidir. zaten iyice güç kaybeden brugge niye sattı bilmiyorum, bu adamı da gözden çıkarttılarsa işleri zor. gerçi anderlecht de çok önemli güç kaybı yaşadı ama bilmiyorum. bu sezon belçika'dan farklı bir şampiyon çıkabilir bu yüzden. transferinden çok gittiği takıma şaşırdım brighton and hove albion gibi epl'ye yeni çıkmış bir takımdan bu transferi beklemezdim. ödenen 15 milyon euro oldukça uygun gibi geldi bana.