şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dallas mavericks'in yeni gozdesi hizli bucur guard.
  • bana nedense vantrilogların kuklalarını hatırlatan porto rikolu guard oyuncusu
  • kendisi "3luk tutorial" bolumunu tamamlami$tir. diger tutorialler icin zaman gerekiyor. adam nefis ucluk atiyor.
  • 1.78 boyunda, kısa kollu, basketbol için hele nba için epey problemli bir fiziğe sahip kardeşimiz. az önce izledim dallas denver maçında sadece son periyodda seri üçlükler, pivotlar arasından turnikelerle 15, toplamda 22 sayı attı.
  • nam-ı diğer jj barea. draft edilmemiş boyu nedeniyle. nba'de yapamazsın demişler hep öncesinde de. ama arkadaş azim etmiş göstermiş kendini. şimdi jason kidd'in arkasında pişiyor iyice, yüksek skor potansiyeli var. pek bi korkusuz dalıyor içeri, insan korkar yahu o insan azmanlarının arasında, ben korkuyorum çocuğun bi yerine bişi olcak diye. neyse ki göründüğünden daha kuvvetli anlaşılan henüz bir sakatlık geçirmedi uzun. *
  • 1.83 lük bir adama göre boyu garip bir şekilde ekran karşısında daha kısa gözükmektedir.biraz kafası büyük ondan sanırım. porto riko 'ludur kendisi.
  • an itibarı ile çılgın atmaktadır kendisi.
  • yüzünü, vücudunu* ve hareketlerini emin sefer'e* benzettim bu abinin. yalnız allen iverson ile aynı boyda olmasına rağmen ekrandan çaycı hüseyin misali baya kısa görünmekte.
  • bu adamı ankara maçlarında gördükten sonraki ilk tepkim "neden bu adam bu kadar minicik???" diye bağırmak oldu. hayır, aptal değilim, sarışın hiç değilim, neremden çıktı bu yorum yahu anlamadım?
  • an itibariyle lakers'in anasını ağlatmakla meşgul oyuncu.