şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sut atma yeteneksizligi haricinde defansin her yerinde oynayabilen,fakat 4-4-2 oynarken defansın soluna konulabilecek ve onune cok ucuza gelip canavar gibi bir ml olan yildirim bilgehan ın konulması ile sol kanadı sikip atacak oyuncudur.ayrıca sadece sol kanatta değil defansın heryeinde oynama yetenegi vardır tam bir gorev adamıdır kendisi.nereye koysan oynar.süperdir uludur,evandro roncatto nun defansif versiyonudur
  • potansiyelinin -2 olması yani iyi fakat değişken olması sebebiyle bazen sadece iyi bazense defans psikopatı olabilen, özellikleri ve oyunu göz dolduran fakat ucuz bonservis fiyatına rağmen kulübünün çok pahalıya bıraktığı kolombiyalı cm 03-04 defans kişisi. öz evladım gibiydi, gittiğim her takıma çanta gibi taşırdım yanımda.
  • cm'nin dönem dönem çıkardığı efsane topçulardandır, ki o dönemde genel olarak kolombiyalı futbolculara takmıştı sevgili sigames. insanda bir "kolombiya ligi" kurma, kolombiya milli takımı ile başarıdan başarıya koşma hevesi uyandırır ancak kartellerden korkulur, can tatlıdır* vazgeçilir. bu tarz bir diğer kolombiya efsanesi için;

(bkz: freddy guarin)
  • capello-emerson, ziya doğan-celaleddin koçak benzeri bir ilişkiye sahip olduğum oyuncu.
  • cm 2003/2004 te bir türlü türk yaşam stiline alışamıyordu deyyus.
  • cm 03 04'ün en şahane topçularından biridir. hem ucuzdur, hem gençtir. hem de dlc oynayabilir. sıkışırsan dmc bile oynatabilirsin, o derece. milan'ı da alsam, catania'yı da alsam kadroya katarım abi. müthiş iş çıkarıyor kerata. cm 03 04'deki bir diğer çok yönlü topçu için: (bkz: fredy william thompson)
  • yıl oldu 2013 ve hala gecenin bir yarısı akla gelip özlenebilendir.

(bkz: adam)
  • geldiği her ülkede uyumsuzluk yaşayan, sürekli kendisinin transfer listesine konmasını isteyen sorunlu bir oyuncu. dl mevkisinde oyunun şüphesiz en iyisi. dc'de o kadar parladığına şahit olamadım.
  • sol bek denince akla gelen, football manager 2005'de deli iboyu yedeğe iten, muazzam performansı ile yeri göğü inleten futbolcu. şu sol bek kıtlığında bakıyorum da, senin gibisi gelmedi be julian. kalplerdesin.