şükela:  tümü | bugün
  • real madrid altyapısı ve ispanya u17 milli takımında oynayan 1994 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • galatasaray'ın kadrosuna kattığı 21 yaşındaki dm/cm/amr

kendisi real madrid altyapısından çıkmış olup, geride bıraktığımız sezonu deportivo'da geçirmiştir.

buyrun
  • ali naci küçük'ün iddiasına göre galatasaray'ın yeni transferi. bu sezonu deportivo'da geçirmiş; 25 maça çıkmış. bilen izleyen var mıdır, nasıl topçudur çok merak ediyorum.
  • galatasaray'ın sözleşme bedeli ödemeden(sonraki satıştan kazanılan paranın %50'si real madrid'e gider koşuluyla) senede 750bin euro'ya 4 sene anlaştığı iddia edilen oyuncu.kendisi orta sahanın ortasında ve sağ içte oynuyor,ama felipe melo'nun yerine yapıldıysa bu transfer,bu genç kardeşimiz daha çok oyun kurucu yetenekleri olan,çok fazla defansif özelliği olmayan biri.selçuk inan ve bilal kısa kontenjanından yani.ama genede doğruysa hayırlı olsun.risksiz transfer,tutarsa şahane olur
  • (bkz: tırt)

selçuk şahin in ispanyol versiyonu.
  • hah şöyle ya bize 21 yaşındaki oyuncularla gelin. ne o 35 yaşında adamların peşinde koşmacalar falan. hiç izlemedim ama olsun jem karacan'dan, bilal'den daha çok heyecanlandırır taraftarı.

yalnız adam di maria'dan daha çirkin amk. transfermarkt.com bile fotoğrafını koyamamış.
  • (bkz: hayirli olsun)
  • geçen sezon kiralık olarak oynadığı deportivo la coruna forması altında la liga'da çıkmış olduğu 25 maçta 2 gol atıp 1 de asist yapmış olan 20 yaşındaki ispanyol orta saha. farklı yaş kategoriyle 16 kez ispanyol milli futbol takımının formasını terletmiş olan 1,80 m boyundaki bu cengaverin oyun stili nasıldır bilmem ama burnu sebebiyle ülkemize kolayca uyum sağlayabileceğini sanıyorum.

fm 2013 profili: http://footballmanagerstory.com/…le-jose-rodriguez/

edit: resneli geyik'in uyarısıyla asist sayısı düzeltildi.
  • bonservissiz almisiz, cuneyt'ın gittigi belli oluyor.
  • selcuk inan eyyamciligina ve gruplasmasina maruz kalacak oldugu icin mental yonunun kuvvetli olmasini umut ettigim yeni transferdir. bu arada sessiz sedasiz transfer isi cok iyi.