1 entry daha
  • bu gece geçirilen trafik kazasında ciddi şekilde yaralanan alanyasporlu futbolcu.
  • kayseri deplasmanından dönen alanyaspor kafilesini taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu yaralanan beş kişiden durumu ağır olup ameliyata alınan tek kişi olduğu söyleniyor. kendisine acil şifalar tüm alanyaspor camiasına ise çok geçmiş olsun.
  • kendisi araçtan fırlamış maalesef.bu dünyada hiçbir şey insan hayatından daha önemli değildir.dayan güzel kardeşim..
  • dayan be kardeşim yeni çocuğun olmuş dayanmalısın... iyi haberlerini bekliyoruz...
    edit : çok üzüldüm çok lige ara verilsin bugün itibariyle... çok yazık olmuş...
  • bahsi geçen kazada araçtan fırladığı söylenen futbolcu. umarım hayati bir durumu yoktur da bir an evvel ayağa kalkar yeniden. yemişim futbolunu.
  • allah yardımcısı olsun. umarım en kısa sürede iyileşir.

ağzıma sıçayım.. şampiyonu alanyaspor belirleyecek diye diye nazar değdirdim.
  • rabbim kendisine şifa ailesine dayanma gücü versin. gerçekten çok üzüldüm. inşa'allah en hızlı şekilde iyileşip sahalara geri dönebilir.
  • allah'tan acil şifalar dilediğim futbolcu.

yemişim şampiyonu da, küme düşeni de.

tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah sural.

edit: fox tv'ye göre hayatını kaybetmiştir. umarım yanlış bilgidir. :(

trt spor editi: hala yoğun bakımda olduğu söyleniyor. lütfen ölmemiş olsun, lütfen iyi haber gelsin..

üzücü edit: vefat haberi kulüp tarafından doğrulanmıştır. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. sevenlerine ve ailesine allah sabırlar versin. çok üzüldüm çok...
  • kaybettik...
  • ne yazık ki vefat etmiştir, allah rahmet eylesin. önce ailesine ve tüm camiaya sabır diliyorum.

edit : iki tane çocuğu varmış daha küçücük, gerçekten bu daha da üzdü.
228 entry daha
hesabın var mı? giriş yap