şükela:  tümü | bugün
 • iyi müzik yapmasının yanı sıra iyi de resim yapan amerikalı bir genç bu. in the sun ve invisible hands olmadık zamanlarda olmadık yerlerde kişinin aklına geldiğinde dinlenmese olmaz şarkılarından.
 • mercedes diye mukemmel otesi bi sarki yazmis ve soylemis olan, peter gabriel'in kesfi, yillardir piyasada ama ne yazik ki bi turlu unlu olamamis olan sanssiz muzisyen
 • ohio dogumlu ressam ve sarkici. ama muzikleri new yorktan gelmektedir.su ana kadar 3 official album:
  big city secrets (1997)
  come to where i'm from (2000)
  redemption's son (2002)

  cikarmistir. ayrica 1999 da cikardigi yedi sarkilik vacancy adli bir ep si ve de az sayida basilmis dallas konseri kayitlari (ancak nette bulunabiliyor) vardir. sanilanin aksine amerika ve muhtelif avrupa ulkelerinde iyi taninmaktadir. ressam olarak basquiat ve de kooning den etkilenmistir. bob dylan i seven arthur gercekten rahatsiz edecek kadar samimi muzik yapmaktadir. in the sun , daddy's on prozac , exhausted , history , invisible hands ( bir rosanna arquette yorumu da vardir bunun ) , toxic angel , tiny echoes , honey and the moon gibi cokca muhtesem sarkilara imza atmistir.( ian curtise de bir sarki yazmistir ) albumleri peter gabrielin real world sirketinden yayinlanmaktadir. albumlerinin kapaklarini kendi yapmaktadir ve vacancynin kapagi grammy adayligi kazanmistir. sozlerinin dikkat cekici bir gorselligi vardir.kendisi bir roportajinda:"i deal a lot with communication within the self, with opposite sides of the self talking to each other, the duality of life. i’m interested in people’s vulnerability – in saying things that don’t get said all the time. things that aren’t safe." der.
  sonucta gercekten cok yetenekli bir sanatci olan arthur etraftaki bir suru egoist muzisyenden daha cok ilgiyi hakketmektedir bence buralarda da.
 • in the sun isimli şarkısı davidoff-echo reklamlarında çalınan kişi.
 • "come to where i'm from" albümü enteresan bir şekilde türkiye'de bulunabiliyor.
 • yeni keşfettiğim, yumuşak sesli bir insan. hafif kenny rogers havası var sesinde, böle içine dokunan insanın. valla sevdim :) yankee filan ama.
 • devil's broom şarkısını dinlerken şeytanın elindeki süpürgeyle kaldırdığı tozu tam genzimde, tam 06.06.06 dan önce hissetmek müthiş keyifli....