şükela:  tümü | bugün
 • tecavüz azmettiricisi. şikayet edilmeli, dışlanmalı, toplumdan tecrit edilmelidir. yazdığı sicmiklari favorileyenler de aynı muameleyi görmelidir.

  ideal bir ülkede öyle olmalıydı yani.

  edit: atılmış. zihniyetini degistiremiyoruz tabii. dışarda tecavüzü normal gören birileri dolaşıyor su an. kendisi de onlardan biri.
 • "tüm güzel kızlar tecavüze uğrasın mutsuz olsun" başlığını sıçan organizma.

  başlığını kaldırdılar; ama ben suç duyurunu bimerden yaptım hiç merak etme.

  hele bir soruşturma açılsın, hele ben senin kimliğini bir öğreneyim, okuduğun/çalıştığın kurum, ailen, seni tanıyan kim varsa hepsini tek tek haberdar edeceğim.

  otur benden haber bekle şimdi. rezil, utanmaz herif.
 • uçurulmuştur.

  arada iyi şeyler de oluyor.
 • ucurulan tecavuz etme heveslisinin/ tecavuz azmettiricisinin kullandigi nik. ama ondan önemlisi onun sapikca yazilarini favorileyen 7 tane caylak vardi. capslar alindi onlar icinde savciliga suc duyurusu yapiliyor.
  bu arada eksi sözluk yazarlari guzel bir dayanisma gösterdi. ortak bir konuda hemfikir olduk. tecavuzu savunan yaziyi favorileyen ve suc duyurusuna dahil edilecek olan 7 caylak ve entry girerek bunu özgurluk bahanesiyle tecavuzu savunan tek tuk eziklerin disinda tum sözluk yazarlari hep birlikte guzel mucadele ettiler.
  eksi sözluk yönetimi de yapilmasi gerekeni yapti.
  demek ki guzel seyler de olabiliyormus.
 • hakkında nasıl bir yaptırım uygulanacak merak ediyorum. sözlükten uçtu, başlığı kaldırıldı, sonra ne olacak? başka bi nickle ya da nicklerle geri dönmeyeceğini kim garanti edebilir?

  favlayan çaylaklar nerede? onların da ekran görüntüsü paylaşılmalı.

  edit: şunu da eklemek istiyorum.

  sözlükteki tepkisizlik çok ilginç gerçekten. tamam toplumda bunlar gibi düşünen çok kişi var, ama normal bir düşünce yapısı değil bu. başlık silindi, yazar uçtu, bitti gitti mi olay? bu kafada olup düşüncelerini dolaylı yollardan açık etmeye çalışanlar ne olacak?
 • bildiğiniz ahlaksız, sapık, abaza, işte. yargıya aksettirilmişse durum inşallah sonuç çıkar.

  bir arkadaşta tepkisizlik olduğunu yazmışta. ben şahsen tepki gösterdim hemen özel mesajla bir bayan arkadaş yanlış yere yorulabileceğini yazdı. bende öyle olunca sildim mesajımı.

  başlık cidden tehlikeli başlıktı. çünkü sözkonusu şahış provoke sapıklık ile gerilimi bir hayli yükseltti. öyle ki o anda ekşiye mahkeme kurulacak ve gıyapta yargılama yapılacak sandım.

  o yüzden o başlığa değil mesaj yazmak. mesajın "m" sini yazmaya bile insan korkardı. mazallah benim başıma ne gelebilirdi diye..

  şimdi buna da millet "utanmadan dalga geçiyor" diyecek biliyorum.. iyi o zaman caps alın ne yapıyım yani.