şükela:  tümü | bugün
  • anadolu efes spor kulübü'nün yeni guard'ı. hafif mike james havası var.
  • 188 cm boyundaki oyuncu, 2016 draft'ında seçilmemiş ve sezonun ikinci yarısında avtodor saratov ile birlikte avrupa basketboluna adım atmış... istatistiklerine bakarsak 27 dk 11s-2.5r-3.7a-1.5tç /2.5tk gibi rakamlarla karşılaşıyoruz, ortalama şut atmış, serbest atışları görece zayıf kalmış diyebiliriz, vtb ligi'nde şampiyonlar ligi'ne nazaran daha etkili olmuş, bu da 'küçük maçların adamı' gibi bir algı yaratıyor kafada, görelim bakalım...
  • yaz liginde dallas formasıyla iyi maçlar çıkardı. bu sene efes kombinesi almamın akabinde önce furkan sonra cedi ayrıldı, ulan kimi izleyeceğiz derken birkan batuk geri geldi (hay mk) tam umudu kesmişken bu ele avuca sığmaz beyaz barea kardeşimiz imdadımıza yetişti. hayırlı olsun josh.

edit: geçen sene yaz ligin'de oynadığı bir maçın ardından çok feci bir trafik kazası geçirmiş, bu nedenle kontrat alamamış.
  • ciddi olarak ölümden döndüğü ve sadece bir kaç santimetre ile felç olmaktan kurtulduğu kaza sonrası eğer fiziksel olarak gerçekten toparladıysa bu sene efes'te çok heyecan verici bir oyuncu seyredeceğiz. smaç şampiyonasının şimdiden en önemli adayı olur.
  • bugün itibari ile anadolu efes spor kulübü ile 1+1 sözleşmeye imza atmış guard.

nedense kendisini ilk gördüğümde delonte weste benzettim. umarım yeniden yapılanma halinde olan efesimize güzel bir salouk kata
  • anadolu efes'in tam bir eurocup takımı yarattığının kanıtı. bir süperstar alınmazsa josh adams dahil tüm bu oyunculara yazık olacak.
  • an itibariyle valencia maçının anasını siken adam. elden top veren guard mı olur amk?
    ne savunma yapabilen, ne asist yapabilen, ne de sayı atabilen bu adamı alanlara bravo diyorum.
    bunu alanlar edo muric’i de aldı bu arada.
  • uzun zamandır gördüğüm en kötü oyuncu. anadolu efes'in neden bu halde olduğunun güzel bir özeti.
  • beşiktaş’la anlaşmak üzere...

edit: anlaşma tamam, sezon sonuna kadar kadromuza kattık.