• anadolu efes spor kulübü'nün yeni guard'ı. hafif mike james havası var.
  • beşiktaş'a gitmesi hem takıma hem kendisine iyi geldi gibi görünüyor. sanırım trabzon maçında yaptığı bir smaçtan sonra bench'e gelirken iki elini kaldırıp kartal pençesi yaptı.
    belli ki bir takıma ait olup, yeteneklerini ortaya koymak istiyor. ben beşiktaş taraftarı yerinde olsam bu çocuğa sahip çıkar destek olurdum. josh adams, aynı boby dixon gibi ufuk sarıca'nın elinde hem kendini hem takımı yukarılara çekebilir.
  • 2019-20'de (bkz: unicaja malaga) formasını giyen oyuncu. unicaja onun çok fazla asist yapmasını beklemediği, süre aldığı bölümde daha çok oyunun merkezi olmasını beklediği için oldukça rahat oynuyor. ortalama olarak 24 dakikada 12 sayı-3 asist fena değil, sadece çok fazla top kaybı yapıyor, sıkıntı burada. eurocup seviyesinde bu tahammül edilebilir ama euroleague seviyesinde kabul edilebilir değil bu kadarı.
  • josh adams kendine has özellikleriyle gerçekten iyi bir oyuncu. ancak beşiktaş'ın aradığı guard tipi değil ki. neden ısrarla aynı tarz guardlara yöneliyoruz? nerede oyunu yönlendirme yönü eksik guard varsa topluyoruz. umarım resmiyete dökülmez.
  • tuvalette kuran yırtmış gibi top oynayan yeteneksiz guard.

bunsene anadolu efes e gelmesi ile birlikte maçları izleyenlerin gözlerinin kanamasına sebep vermekte
  • an itibariyle valencia maçının anasını siken adam. elden top veren guard mı olur amk?
    ne savunma yapabilen, ne asist yapabilen, ne de sayı atabilen bu adamı alanlara bravo diyorum.
    bunu alanlar edo muric’i de aldı bu arada.
  • 2020/21'de (bkz: virtus bologna) formasını giyecek olan basketbolcu.
  • yaz liginde dallas formasıyla iyi maçlar çıkardı. bu sene efes kombinesi almamın akabinde önce furkan sonra cedi ayrıldı, ulan kimi izleyeceğiz derken birkan batuk geri geldi (hay mk) tam umudu kesmişken bu ele avuca sığmaz beyaz barea kardeşimiz imdadımıza yetişti. hayırlı olsun josh.

edit: geçen sene yaz ligin'de oynadığı bir maçın ardından çok feci bir trafik kazası geçirmiş, bu nedenle kontrat alamamış.
  • ciddi olarak ölümden döndüğü ve sadece bir kaç santimetre ile felç olmaktan kurtulduğu kaza sonrası eğer fiziksel olarak gerçekten toparladıysa bu sene efes'te çok heyecan verici bir oyuncu seyredeceğiz. smaç şampiyonasının şimdiden en önemli adayı olur.
hesabın var mı? giriş yap