şükela:  tümü | bugün
 • iskandinavya'dan olduğunu tahmin ettiğim pek yakı$ıklı aktör. aha'nın solistine benzemesi en önemli özelliğidir nazarımda..
 • meğer iskandinav görünümlü amerikalıymı$ kendisi.. genelde yardımcının yardımcısı rollerinde boy gösterir. hangi filmerde oynadığını tam olarak liste liste dökemesem de görünmeyen adam hollow man ve nightwatch filmlerinde kendisini görmü$lüğüm vardır..
 • (bkz: thomas brolin)
 • james brolin'in ogludur.
 • maxime chattamin kotü ruh ve karanligin solugu adlı kitaplarinin ana karakteri olan dedektifin ismi, bir nevi dan brown-robert langdon iliskileri var.
 • maxime chattam ın hercule poirot udur kendisi. seri katil gibi düşünüp olayları çözmesiyle ünlüdür. şu ana kadar 3 kitapta görevini icra etmiştir ve chattam artık bu melankolik karakterle işinin bittiğini söylemiştir.
  (bkz: güle güle brolin)
 • the goonies'deki buyuk agabey brand walsh roluyle muhtesem bir debut yapmis, no country for old men ile tekrar gonlumuzu calmis good old boy.
 • (bkz: nick nolte)*
 • no country for old man de "basroldeki adam nick nolte da , oteki manyak javier bardem mi secemedim" edasi ile imdb yaparken farkettim ki, bu adammis oynayan.. ayrica grindhouse da "vay be nick nolte a" dedigim adam da buymus.. garibim in hakkini yillardir nick nolte ye veriyormusum a dostlar.. bu kadar mi benzer bir insan? alenen nick nolte kontejyanindan holivud a sizmis, iki de kas goz yapabildigi icin direk basrolleri kapmis bir abi.. allah kimisine yürü ya kulum diyor işte.. ben de misal cilali iboya benziyorum.. gitsem bir yapimciya basvursam "cilali iboyum bakin" desem hayatta rol vermezler.. ama gavur nick nolte cakmasina veriyor rolu.. milyon dolarlik kontrat yapior anasini satiim.. sans..
 • muhtemeln nick nolte ile birlikte yürütüyorlar film piyasasini.. nick nolte da boylelikle nasipleniyor.. eski büyük bi aktor olmasinin ziyadesinde, artik pek iş alamadigi, "ehehe nick yaşlandin be oglum sana iş mi var" dendigi icin nasiplenemeyen nick nolte, josh brolin ile sektore geri donmus gibi.. yoksa aklim dimagim almaz benim bu arkadasin, oynadigi filmlerin cokluguna, hele ki 2007 tam bir kabus, nick nolte karsitlari icin..

  direk ellemeden copy paste yapiorum imdb den..

  # american gangster (2007) .... detective trupo
  # in the valley of elah (2007) .... chief buchwald
  # planet terror (2007) .... block
  # chacun son cinéma ou ce petit coup au coeur quand la lumière s'éteint et que le film commence (2007) .... (segment "world cinema")
  ... aka chacun son cinéma (france: short title)
  ... aka to each his cinema (international: english title)
  # no country for old men (2007) .... llewelyn moss
  # grindhouse (2007) .... dr. william block (segment "planet terror")

  6 film lan! bunlar yanyana binalarda cekilecek olsalar, insan merdiven inip cikarken yorulur.. ben bi senede 6 farkli apartmana cikan bir insan degilim, adam 6 farkli film cekiyor yahu.. roller de irili ufakli..

  dedigim gibi kesinlikle nick nolte ile bir paslasma var hadisede.. oyleyse helal olsun cocuga sahip cikmis nick nolte a.. bak ben de ayhan isik a benziyorum ama bir güne bir gün, bir lokma dokturmuslugum bile yok.