• bir kaç yıldır jake gyllenhaal'e olan rağbetin benzerine mazhar olan aktör dö la perfecto. 40 yaşında ve sağlam yönetmenler daha yeni yeni adamı filminde oynatmak için sıraya girmiş: ridley scott, coen kardeşler, paul haggis, robert rodriguez/quentin tarantino.

ya yeni fark ettiler , adam şimdiye kadar arada kaynadı, ya da sert yüz ifadeli , karakter oyunculuğuna ziyadesiyle müsait, "neden bu adama oscar vermiyorlar , hak etmedi mi lan, götveren akademi" dedirtecek biri olduğuna kanaat getirdiler sanırım. yoksa son iki yılda yönetmenleri ve senaryosu ile herkesin dikkatini çekmiş her filmde ne diye rol versinler adama birbiri ardısıra?
    2007-2008 aralığında bir de.

evet kaliteli bir aktör. kötü adam da oluyor, karizmatik iyi adam da. yarın bugün alkolik ve çocuklarının velayetini almaya çalışan baba rolünü de oynadi mi unutlmazlar arasina girer. bir de görsel efektleri muazzam bir savaş filminde sonunda ölecek olan onurlu komutan rolü bekliyorum...hayırlısı.
  • muhtemeln nick nolte ile birlikte yürütüyorlar film piyasasini.. nick nolte da boylelikle nasipleniyor.. eski büyük bi aktor olmasinin ziyadesinde, artik pek iş alamadigi, "ehehe nick yaşlandin be oglum sana iş mi var" dendigi icin nasiplenemeyen nick nolte, josh brolin ile sektore geri donmus gibi.. yoksa aklim dimagim almaz benim bu arkadasin, oynadigi filmlerin cokluguna, hele ki 2007 tam bir kabus, nick nolte karsitlari icin..

direk ellemeden copy paste yapiorum imdb den..

# american gangster (2007) .... detective trupo
    # in the valley of elah (2007) .... chief buchwald
    # planet terror (2007) .... block
    # chacun son cinéma ou ce petit coup au coeur quand la lumière s'éteint et que le film commence (2007) .... (segment "world cinema")
    ... aka chacun son cinéma (france: short title)
    ... aka to each his cinema (international: english title)
    # no country for old men (2007) .... llewelyn moss
    # grindhouse (2007) .... dr. william block (segment "planet terror")

6 film lan! bunlar yanyana binalarda cekilecek olsalar, insan merdiven inip cikarken yorulur.. ben bi senede 6 farkli apartmana cikan bir insan degilim, adam 6 farkli film cekiyor yahu.. roller de irili ufakli..

dedigim gibi kesinlikle nick nolte ile bir paslasma var hadisede.. oyleyse helal olsun cocuga sahip cikmis nick nolte a.. bak ben de ayhan isik a benziyorum ama bir güne bir gün, bir lokma dokturmuslugum bile yok.
  • (bkz: nick nolte)*
  • hollywood'un en underrated oyuncusu.

çok net.
  • mcu'da canlandırdığı thanos karakteri için mükemmel bir seçimdi. sadece ses tonuyla bile karakterin ağırlığını hissettiriyor.

gerçekten kaliteli bir oyuncu.
  • marvel filmlerini yavan bulan biri olarak infinity war'ı izlenebilir kıldığı ve thanos'a gerçekten gerçeklik kattığı için kendisine teşekkür etmek istediğim aktör.
  • no country for old man de "basroldeki adam nick nolte da , oteki manyak javier bardem mi secemedim" edasi ile imdb yaparken farkettim ki, bu adammis oynayan.. ayrica grindhouse da "vay be nick nolte a" dedigim adam da buymus.. garibim in hakkini yillardir nick nolte ye veriyormusum a dostlar.. bu kadar mi benzer bir insan? alenen nick nolte kontejyanindan holivud a sizmis, iki de kas goz yapabildigi icin direk basrolleri kapmis bir abi.. allah kimisine yürü ya kulum diyor işte.. ben de misal cilali iboya benziyorum.. gitsem bir yapimciya basvursam "cilali iboyum bakin" desem hayatta rol vermezler.. ama gavur nick nolte cakmasina veriyor rolu.. milyon dolarlik kontrat yapior anasini satiim.. sans..
  • gerçekten çok seksi bir adam olduğu su götürmez bir gerçektir kanımca.*

http://justjared.buzznet.com/…magazine-01/fullsize/
  • hem thanos* hem cable*

hayırlı işler reyiz!
  • hem thanos hem cable rollerinde göreceğimiz aktör. bildiğim kadarıyla aynı çizgi roman evreninde farklı karakterlerde oynayan başka bir oyuncu olmamıştı. kesin kaçırdığım vardır ama derken chris evans örneği var olduğunu hatırladım. genel örnekler dc evreninde ve marvel evreninde birer karakter oynamak. buna örneklerden bazıları şu şekilde:

ben affleck : daredevil (marvel) / batman (dc)
    ryan reynolds : deadpool (marvel) / green lantern (dc)
    chris evans : human torch (marvel), captain america (marvel)

ayrıca, brolin sin city ve men in black gibi iki fantastik filmde de rolünün hakkını vermiştir.
hesabın var mı? giriş yap