şükela:  tümü | bugün
 • 91 doğumlu cleveland browns wide receiver'ı.
  geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru ne kadar potansiyeli yüksek bir oyuncu olduğunu gözlemlemiştik ancak mental problemleri yüzünden o potansiyele ulaşması güç olarak nitelendiriliyordu nfl otoriteleri tarafından.
  hazırlık kampında çıkardığı arızalar ve madde kullanımı sebebiyle sezonun ilk 2 maçı için almış olduğu ceza bunu ispatlar nitelikte gözükmüş olsalar da an itibariyle 2 maç eksiğine rağmen normal sezonun bitmesine sayılı haftalar kala 1400 yd ile receiving yards lig lideri konumunda (11 maç, 1400 yd ve 8 td)
  dikkatinizi çekerim kendisi browns'da oynuyor, sürekli adı takas dedikodularında geçti ve yıl içerisinde 3 farklı qb ile oynadı ki bu 3 qb'yi getirip uludağ timsahlar'a koysanız sırıtmazlar. (jason campbell yine eskiden fena değildi hadi)
  diyeceğim şudur ki bu çocuk benim nazarımda sezonun bitimine son 3 maç kala mvp tartışmalarına dahil olmalıdır, hiç olmazsa bir teselli ödülüyle gönlü alınmalıdır.
  ligin en iyi wr'lığı hususunda megatron'u tahtından edecek biri varsa da bu delikanlıdır kenara not edilsin.
  unutmadan ya tutarsa diye fantasy draft'da kendisini çok alt sıralardan seçenleri tek başına sezon bayınca güzide stat'larıyla sırtladı.
 • geleceğin ve nfl tarihinin en iyi wide receiver'larından birisi olmaya aday 91 doğumlu fantastik çocuk. bu sezon öyle bir çıkış yapmıştır ki wide recevier'lar arasında çıtayı çok yükseğe çeken calvin johnson'ı bile aşağı alabileceğini göstermiştir. kolej kariyeri saha dışı olaylar sebebiyle hayli sönük geçmiş hatta baylor üniversitesinde iken okuldan şutlanmıştır. nfl draftına bile katılamamış ancak 2012 yazında yapılan supplemental draft* ile lige dahil olabilmiştir. bu sezon ise cleveland browns forması ile estirmektedir. şimdiden browns tarihinin receiving rekorlarını ele geçirmişken bazı nfl rekorlarının da sahibi olmuştur. nfl tarihinde üst üste iki maçta 200 yard receiving barajını geçen tek oyuncudur. 4 maçlık bir periyotta yaptığı 774 yard receiving'i de gerçekleştiren başka bir isim yok. bu sezonu da calvin johnson'ın önünde bitirmesi yüksek ihtimal. ateş ede ede geliyor kısacası.
 • adına döşediğim füçır prospekt entarinin ardından yine rahat durmamış ve marihuana'ya bulaştığı için bu sezon nfl'den men edilmiştir. boş geçireceği sezonda araba satacakmış .. amk delisi ..
 • yasağının kalkmasına gün itibariyle sadece 5 hafta kalan cleveland browns wide receiver'ı. fantazi futbol takımımda kenarda hazır bekliyor. dönüşü muhteşem olacak.

  (bkz: sen gel sen gel mübarek adam)
 • oynama yasağı kalktıktan sonra çıktığı ilk maçta 8 reception, 120 yard gibi oldukça iyi bir performans sergilemiştir. adam belli ki aradan geçen bir senede pas tutmamış.
 • marijuana müptelalığı yüzünden tek maça dahi çıkamadan geçirdiği 2015 sezonun ardından bu sezon oynamasına izin verilmiş. 1 yıllık aranın ardından 2016 sezonuna 4 maçlık ceza ile başlayıp 3 ekim'de sahaya çıkabilecek.

  rahat durması halinde oynayacağı 12 maç browns'a bir fayda getirir mi bilinmez. ancak fantasy'de çok fazla taşı yerinden oynatır orası gerçek.
 • rahat durmamış, kendini rehab'e kapattığını ve bu sezon da oynayamayacağını söylemiştir. browns tarafından her ne kadar "kendisini destekliyoruz" falan diye açıklamalar yapılsa da bence yakında takımdan kesilecek. gerçekten çok yazık etti kendisine.
 • cigarası bitse alkolü eksik kalmıyor amk. anası babası kendisine benim kadar güvenmemiştir bu sezon başında eminim. adamı 5. hafta gelip kör topal browns'ta ortalığın tozunu attırsın diye tüm fantasy kadrolarına aldık bu sefer de alkol problemi yüzünden rehabilitasyona yattı. sen haksızsın josh seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım ancak değmezsin ..
 • gecen hafta geri dönmüstü bu haftada packers’a karsi 3 sene sonraki ilk touchdownini yapti.

  (bkz: flash)
 • dün gece itibariyle takasla new england patriots'a sadece 5.tur draft hakki karşılığında takasla katılmıştır. sonunda patriotumuzun wr sorunu da böyle çözüme kavuştu gibi görünüyor. josh gordon sakatlığını atlatırsa patriot'ın 5. haftada wr da josh gordon,julian edelman,chris hogan ve te de rob gronkowski ile maça çıkabilir. tabi tom brady reyiz in paslarıyla muhteşem bir hücumumuz oldu.