şükela:  tümü | bugün
 • lost dizisindeki hırçın, asi, agresif, biraz bencil ama kişisel geçmişi bir o kadar da uzucu karakter sawyeri canlandiran aktor. dizinin tanrıçası kate*ile bir$eyler ya$ayan tek insan. hatta katein gönlü en ba$larda akilli, uslu, mantikli ve gercekci, kadere inanmayan bir insan olan jack * teymi$ gibi gorunse de, bi gölde birlikte yüzüşleri olsun, bi birlikte içki içip kar$ılıklı itiraf ettikleri gece olsun, bi sawyer adadan ayrılırken kate'in sawyer'i goremeyip uzulmesi olsun, sanki kalbinin onurlu, akıllı bir yarisi jack'te diger asi ve hayat dolu, civil civil yani ise sawyer'da gorunmektedir. nitekim biz izleyiciler, kate hangi yone gitse uzulecegiz, o yuzden boyle arada derede bir ona bir buna meyletmesi bizim gonullerimizi belki de ho$ tutmakta kim bilir?

  (bkz: x iyi de cevresi kotu)
 • takim elbise modeli/mankeni surati sahibi.

  http://www.josh-holloway.com/
 • lostun asi karakteri sawyeri canlandıran aktör, aynı zamanda cryinin klibinde alicia silverstoneun çantasını çalan yakışıklı abidir bu yeni farkettim.
 • serseriligin bir insana yakistiginin yasayan kaniti.
  lost'un sawyer'i.
  öldü mü ölmedi mi diye insanı arada bırakan ve 2. sezonu iple çektiren buz bakıslı ultra guzel dudaklı sarısın.
 • lost'da kar$imiza super karizmatik ve alayci bir karakterle cikmi$ adam.

  ikinci sezon/dorduncu bolumde yine super sozler etmi$tir. mesela,

  --- spoiler diyalog olabilir ---

  "digerleri", jin, michael ve son olarakta sawyer'i cukurdan cikardiktan sonra.

  sawyer: howdie boys. thanks for the rescue.
  michael: everything is cool. we had a talk and they believe we were on the plane too.
  sawyer: swell. guess we could all sue oceanic together!

  --- spoiler diyalog oldu ---
 • (bkz: john holloway)
 • http://www.enfemenino.com/…_holloway2_h152654_l.jpg adresinde görülebileceği üzere hanım kızlarımızın iç geçirmesine neden olabilecek bir huşuluk içindedir kendisi. zira lost isimli güzide dizide de hanım kızlarımız üzerinde aynı etkiyi yaratabildiğine ben bizzat şahidim, evet.*
 • kendisi bizzat 'audition sirasinda bir ben "aa harol perinnau, aa j.j. abrams" diye ic geciriyordum, millet orada su dagittigimi zannedyordu' diyerek yarmistir.. normalde hic sawyer gibi kendini begenmis goruntusu, yapisi yoktur, buna ragmen sawyer'i super canlandirarak vazgecilmezlerden biri haline getirmistir ki hurley'i oynayan jorge garcia "anneme 'ikimizden biri bu yil olecek' desem 'aman sawyer olmasin!?' diye cevap verir" diyerek bu olaya son noktayi koymustur..

  ayrica hic hos olmayan bir sey de hawaii'deki evine hirsiz girmis, kendisi ve karisini silahla tehdit ederek degerli esyalarini calmistir..
 • anti-hero karizmasının nasıl yapılacagına dair ders bir adam.
 • filipinler/hawaii kokenli oldugunu tahmin ettigim fakat endonezyali cikan, muhtemelen lost'un ilk sezonunun setinde hawaii'de tanistigi ve 1 ekim 2004'te evlendigi tatli esi yessica kumula'yla nasil da mutlu yarebbim:

  http://images.google.com/…&hl=en&lr=&q=yessica josh