şükela:  tümü | bugün
  • dilimize kafes ismiyle çevrilmiş kitabın yazarı.
  • (bkz: bird box)
  • 21 kasımda zorlu center d r de kitabını imzalamıştır. ergen saldırısına uğradı garibim
  • mart 2017'de ithaki'den a house at the bottom of the lake yani gölün dibindeki ev adlı romanı aslı dağlı çevirisiyle çıkmıştır.
  • kafes kitabının yazarı. oldukça değişik bir konusu vardı kitabın. 1.5 gün gibi kısa bir sürede bitirdim. anlatım dilini , tarzını beğendim yazarın .
    kafes ilk kitabıydı şimdi ikinci kitabını çıkarmış . yakın zaman da onu da okuyacağım.
  • kafes kitabının yazarı. anlatım dili güzel ve değişik. ben beğendim fakat kitabın sonu pek tatmin etmedi beni. benim bir pis özelliğim var film, kitap veya bir dizi için final kafam da ki gibi olmayınca tatmin olamıyorum. bunu final benim istediğim gibi olmalı diye söylemiyorum sadece ben birşeyler bekliyorum kitabın gidişatına olayların döngüsüne göre fakat final başka birşey veya saçma sapan birşey olunca okuduğuma da film ise izlediğime de pişman oluyorum. kafes de o pişman olduğum kitaplardan. 30 lira verip aldım fakat değmedi.

size önerim gece geç saatler de karanlık ve tek okumayın gerçekten geriyor adamı. yani gerilim tarzı kitapları seviyorsanız mesela stephen king'in romanları alın okuyun derim fakat dediğim gibi sonu beni tatmin etmedi.

--- spoiler ---

sakın gözlerini açma. kitabın kapağında yazan yazı ve kitapta en çok geçen emir cümlesi..

bazı yaratıklar var görünce kafayı sıyırıyor insanlar. nasıl çıktı o yaratıklar nereden geldi neden delirtiyor insanı neden saldırganlar neye benziyorlar hiçbirinin cevabı yok kitapta boşuna sonuna kadar beklemeyin direk söyleyeyim ben size. kitap tamamen malorie denen kadının yaşadıklarını anlatıyor. başkarakter o kadın ve onun başından geçen olaylar iki farklı zaman da farklı farklı anlatılarak kitabın sonun da birleştiriliyor. konu olarak mükemmel bir gerilim-korku kitabı.

--- spoiler ---
  • (bkz: kafes)*
    (bkz: kırmızı piyano)
    (bkz: gölün dibindeki ev) kitaplarını yazan,okunası yazar.
  • her seferinde özgün bir konuyla okuyucu karşısına çıkmayı başaran yazar. aşığım sana adam.