şükela:  tümü | bugün
  • yeni stand-alone star wars filmlerinden bir diğerinin yönetmeni olarak duyurulmuştur.
  • kötü yönetmen.kısa ve net,senin çekeceğin filmin ...!
  • chronicle ve 2015'te izleyeceğimiz untitled fantastic four reboot'un genç yönetmeni.
  • star wars spin-off filminden ayrılan yönetmen.
  • fantastic four faciasından sonra -eğer film gişede de facia olursa- hollywood kariyeri muhtemelen bitecek. çizgi roman filmi yönetmenlerinin makus kaderi.
  • tıpkı marc webb -iki vasat spider-man filmi çeken eleman- ve jon watts -webb'ten spider-man dümenini alan eleman- gibi ortalama bir filmle dikkatleri çekmiş, klişe deyimle daha pişmeden büyük bütçeli bir filmin -fantastic four- dümenine geçmiş genç yönetmen. süper kahramanlarla dalgasını geçen ama diyaloglardan tut yan öykülere kadar epey sorunu da olan chronicle ile dikkatleri çekti trank. sonra fox "bağımsız süper kahraman filmi çekmiş ve başarılı olmuş. buna fantastic 4'u çektirelim," deyip onu işe almış. sonrası belli. tüm stüdyolar gibi fox da trank'in işine çokça karışmış ve sonuçta beraber senenin en berbat filmini ortaya çıkarmışlar. yalnız her zamanki gibi stüdyo sadece para kaybetmiş, trank ise daha 2.filmiyle kendisinden nefret eden bir çevre oluşturmuş oldu.

    webb'e de, trank'e de, watts'a da sormak isterim: daha 2.filminizi çekmemişken, daha bu alanda tecrübe kazanmamışken ve kaybedecek çok şeyiniz varken neden risk alıp da gişe filmine zıplıyorsunuz hemen? hayır, nolan olsanız neyse. adam berbat bir filmden (the dark knight rises) sonra kariyerine devam edebildi. ama siz nolan değilsiniz. pişman mıdırlar acaba? josh pişmandır. webb kariyerine devam edebiliyor ama josh bayağı tepki topladı. hollywood'tan silineceğini falan sanmıyorum ama film gösterime girmeden önce star wars spin-off'ını yönetmesi istenen bir yönetmenken şimdi muhtemelen gişe filmleri için zerre düşünülmeyecek kişilerden oldu. fantastic four serisi devam edecektir, 2.filmi de başkası çeker. bakalım watts kariyerine nasıl devam edecek.