• harika tarifler paylasan, fermantasyon delisi asci. eger bir kruvasan yapimi icin 3 gununuz varsa, dunyanin en iyi kruvasanlarindan birini kendiniz yapip yiyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/…l/uchbebmki1eccejttmi32uew

b-roll!
  • sam the cooking guy, adam ragusea, babish, food wishes ile beraber youtubedaki en iyi cooking kanallarindan biridir.
  • tariflerini uyguladığım, sektörün içinden de küçük ama çok yararlı tüyolar veren bu eleman son 1 yılda iyice soytarıya döndü. yeni videolarına birini açtım, 10 dakika katlanamadım yahu, her yer papa esprileri, anlamsız geçişler falan beni çok yordu. inanılır gibi değil.

adam ragusea iyice beslenmenin akademik kısmına yönelmişken meme diye bağıran 15 yaş altı kitlesine yaranmak için türlü şaklabanlıklar yapmaya başladı.
  • https://youtu.be/pymt8drd3le?si=jpeh3f5wtbrz2_pn

wok bi beyazın eline bu kadar mı yakışır?
    haiyaa reyiz boşa uncle joshua demiyor buna.

t: dünyanın her yerinden mutfaklara ait süper yemek tarifleri paylaşan ak adam.

yok, öyle ak değil, adamın soyadı weissman.
    lol.

deneyin denettirin.
  • youtube'da senelerdir onlarca yemek kanalını takip ediyorum. bu arkadaşı da daha kanalı el kadarkenden beri izlerim. ilk zamanlar bana oldukça eğlenceli, samimi ve kaliteli gelen içeriği, konuşma tarzı, hal ve hareketleri zamanla yerini bir cringe, iticilik ve yapmacıklık hissine bıraktı. belki sorun bendedir bilmiyorum, ama artık kendisinin videolarını izlemeye kesinlikle katlanamıyorum.*
  • youtube'da 3 milyon abonesi olan adama "daha çok tanınması gerekiyor" demek de ilginçmiş.
    facebook'ta "sizin için önerilenler" kısmında cayır cayır videoları dönüyor.

beni nereden tanıyorsun da bana video öneriyorsun çöp poşeti? önerilen video falan değil, reklam içerik.
    30 yaşında yoktur bu vatandaş, youtube'dan kazandığı parayla eğer şu an video çekmeyi bıraksa hayatının geri kalanında çalışmasına gerek kalmadan yaşayabilir, ama hâlâ manyak gibi reklam yapıyor, para döküyor, damar damar olmak istiyor, milyor değil trilyor kazanmak istiyor.
    sonra da gelip "çık iyi yemek yıpıyır yea, keşke daha fazla tanınsa" diyoruz.
    doğru, bildiğim kadarıyla jüpiter'den hiç abonesi yok. güneş sisteminin dışına çıkması gerekiyor.

bu arada kendisi hakkında olumlu yorum yapanlarla, kendisini beğenenlerle hiçbir sorunum yok, isteyen istediğini izlesin, sevsin, ne güzel. ben bu adamı takip etmediğim, izlemediğim hâlde sosyal medyada gözüme sokulmasına, karşıma çıkmasına (ki bu vatandaş sadece tek bir örnek, bunun gibi izlemediğimiz, takip etmediğimiz ama sosyal medyada "içerik üreterek" kazandığı parayı tekrar sosyal medyada gizli reklam yapmak için harcayan, bu reklamlarla bizim irademiz dışında karşımıza çıkan o kadar çok açgözlü köpek var ki) sinir olmuş durumdayım. yanlış anlaşılmasın.

hayvanın evladı, 3 milyon abonen var zaten. bu saatten sonra sadece düzenli video yüklemeye devam etsen yine abonen artar. ne diye karşıma çıkmak için bütün yolları deniyorsun, yok önerilen video, yok bunu da beğenebilirsiniz, hikaye hepsi. para verip pr yaptırıyor tuvalet kağıdı. izlemiyorum adamı ya. izlemiyorum, ama youtube'da da karşıma çıkıyor. engelledim pisliği. defol.
  • but better serisiyle gönüllerde taht kuran aşçı. yemek yerken video arıyorsanız, kendisi bence bir numaralı kanaldır. ayrıca yakın zamanda bir yemek kitabı çıkarmış ve bu kitap 2x new york times best seller olmuştur. papa kiss.

edit: 3x oldu ya la.
  • kendisini daha yumurtada civciv olduğum zamanlar izlemeye başlamıştım. bu kadar hızlı yükselmesindeki sebeplerin sadece iyi bir aşçı olması değil aynı zamanda konuşması ve samimiyetiyle kazandığını düşünüyorum. buradan youtube kanalına ulaşabilirsiniz. bildiğim kadarıyla bir ara mercedes amg takımı için bile yemek yapmışlığı var. amerika'da doğmasına rağmen soyadından dolayı bir alman ailesinden geldiğini tahmin etmekteyim.
  • parmigiano reggiano diyişine aşık olduğum youtube'da zincir restaurantların yemekleri ile challenge yapan yemek kanalı. yaptığı editler aşırı iyi. youtube'un çoğu yemek kanalını izlemiş biri olarak joshua'yı en iyi yemek kanalı sahibi ilan ediyorum! ve buradan ona evlenme teklifi ediyorum.
    evlen benimlen joshua weissman!
hesabın var mı? giriş yap