• debe editi: karısı tarafından aldatıldığı için futbolu bırakma kararı aldığı haberleri üzerine yazılmış bir yazı.

“bir köyün yıktığı bir erkeği bir kadın toparlar da, bir kadının yıktığı bir erkeği bir köy toparlayamaz” der bir çerkes atasözü.
    gerçekten de bu böyledir. gemiyi koca okyanuslar batıramaz da içerideki bir delikten giren su batırıverir.

bu dünyadaki en değerli şey ne diye sorulsa, ‘güven’ derdim.
  • reis atalantayı nerden nereye getirdin. kendine de daha iyi karı bulursun.
  • atalanta takımının en önemli oyuncularından birinin hayatını bitiren sakatlık değil yol arkadaşı oldu.dolabımda kalan son birayı senin için içicem bu gece.

(bkz: eyşan karakterini oynayabilecek yabancı oyuncu)
  • icardi & maxi lopez kadar olmasa da futbol gıybeti
    dolacak buralar. bu adama bu sezon yapılmazdı bu yenge hanım.
  • eşine sürpriz yapmak için ülkesi slovenya'ya gittiğinde başkası ile aldatıldığını farkedip deprosyana giren futbolcu. futbolu bırakıp emekli olmayı düşünüyormuş.
  • adamın hayatının kaydığı yüzünden belli değer mi bir kaşar uğruna hayata küsmeye be iliçiç, ancak seni de anlıyorum bazı insanlar saplantılı oluyor ve ne olursa olsun aşamıyor böyle ağır olayları ve her yolu deniyor affetmek de dahil ki kendisi de bunu yapıp eşini affetmiş ancak hala daha depresyondan çıkamamış ki geçtiğimiz yaz futbolu bırakmayı bile düşünüyordu. 24 şubat 2021 atalanta-real madrid maçında oyuna 56. dakikada dahil olan ve inanılmaz etkisiz performansı yüzünden futbol tarihinde çok nadir gerçekleşen oyuna sonradan dahil olan futbolcunun sakatlık gibi bir durum söz konusu olmamasına rağmen oyundan alınması olayının başkarakteri , geçen senenin fırtına gibi esen damga vuran forvet oyuncusu. eşi ailemin yanına gidiyorum diye slovenya ya gitmiş , iliçiç de doğum gününde sürpriz yapmak için yanına gittiğinde aldatıldığını farketmiş. sana bunu yapan hayat bize neler yapmaz be aslanım diyor en kısa sürede yaşadıklarını tecrübe sayıp futbol hayatına dönmesini tavsiye ediyorum.
  • nedir bu mokar hastası nihan'lardan çektiğimiz be kardeşim. yapılır mı şu delikanlıya. yazık gerçekten. dünyanın çivisi çıkmış.
  • an itibarı ile serie a'da 8. olan palermo'da 29 maça çıkmış, 8 gol ve 6 asiste imza atmış 1,90'lık fitbolcu. biz misimovic'leri, elano'ları alıp alıp gönderirken, adam tabiri caizse "çatır çatır" oynuyor serie a'da...

2,3 milyon €'ya almışlar ve 23 yaşında. çok iyi topçu demiyorum, ama "10'a satıyorum" desen, bugün adamın kolunu koparırlar.

bir yerlerde yanlışımız olduğunu çok ama çok net olarak ortaya koyan topçu modelinden sadece birisi olarak da görülebilir kendisi.
  • palermo'nun geçtiğimiz yaz maribor branik'ten transfer ettiği 29 ocak 1988 doğumlu slovenyalı orta saha oyuncusu. transferin hikayesi de bizim ligimizde vakti zamanında gerçekleşmiş bazı transferleri hatırlatmıyor değil. temmuz ayında, uefa avrupa ligi elemelerinde maribor formasıyla iskoç ekibi hibernian'a iki gol atmıştı. onu bir kenara bırakırsak, sonraki tur palermo ile ağustosta oynanan rövanş maçında da golünü attı. söylenenlere göre maçtan sonra italyan ve sloven yetkililer masaya oturdu. anlaşma sağlandıktan sonra takım arkadaşı armin baçinoviç ile beraber palermo'nun yolunu tuttu iliçiç. kendisine ödenen bonservis bedeli olan €2.3 milyon da sloven futbolu için bir rekor olarak addediliyor.

serie a'da kimsenin beklemediği kadar parlak bir başlangıç yaptı sloven oyuncu. juventus, fiorentina ve roma dahil olmak üzere rakip filelere tam yedi gol bıraktı ligin ilk yarısında. yalnız pastore ile aralarının biraz limoni olduğu söyleniyor. eski takımlarında hep 27 numarayı giyen iliçiç, italyan ekibine katıldıktan sonra haliyle formayı pastore'den alamamış ve rakamların yerini değiştirip 72 numarayı almak durumunda kalmıştı. başkan maurizio zamparini'nin ilginç bir açıklaması var bu ikiliye ithafen. iliçiç ve pastore'yi "primadonna"lar olarak nitelendirmişti; başlarda çok iyi anlaşamadıklarını, ama ikisini de oğlu gibi gördüğü için bu sorunun üstesinden gelebileceğini söylemişti açıklamasında. zaman her şeyin ilacıdır sevgili zamparini...
  • dik durması gereken futbolcu.
    insan güçlü ise kazanır futbolcu hep güçlü olmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap