• böyle büyük laflar etmeyi hiç sevmem ve de kolay kolay etmem ama, journey hayatımda deneyimlediğim en iyi oyun. oyun demeye dilim de varmıyor, oynanabilir bir sanat eseri. playstation'ı olup da bunu almayanlar çöpe atsın ps3'ünü. i-na-nıl-maz.

edit: aklınızın bir köşesine yazın, oyuna başlar başlamaz start'a basıp online features'ı aktive edin.

edit 2: oyun için söylenen genel bir laf var sitelerde: "this is about the journey, not the destination". kafası basmayan kalaslara duyrulur.
  • belki bi gün pc'ye çıkar diye walkthrough videolarını izlemediğim oyun. her yıl call of çıkacağına şöyle oyunlar çıksa ya pc'ye.

3 sene sonra gelen edit: sonunda ps3'te başından kalkmadan bitirdim oyunu. oynadığım en güzel oyunlardan biriydi. o nasıl bir sondur, nasıl bir müziktir arkadaş.
  • feci sekilde hayata benzeyen oyun.

"life is just a journey between two lights.
    then you'll start a new one."
  • başlıca albümleri
    1978 infinity
    1979 evolution
    1981 escape
    1983 frontiers
    1986 raised on radioafter the fall
    olan 1973 de santanadan ayrılan neal schon* ve greg rolie*'e ross valory*, george tickner* * , prairie prince*'in katılmasıyla kurulmuş rock grubu. 1974'te prairie prince'in daha önce birlikte çalıştığı the tubesa dönmesiyle yerine aynsley dunbar gruba katıldı. onun katılmasıyla grup jazz-rock ağırlıklı eserler üretmeye başladı. 1975'te george tickner'in gruptan ayrılmasıyla da gruba steve perry katıldı. bu kez grup daha punk ağırlıklı ve sofistike eserler üretmeye başladı ve büyük başarı yakaladı. billboard listelerinde 21. sıraya yükseldiler. ancak bu yeni tarzdan memnun olmayan aynsley dunbar jefferson starshipe katılmak üzere gruptan ayrıldı. onun yerine gruba steve smith katıldı ve böyle değişikliklerle grup hayatına devam etmekte arada ünlü sanatçılarla birlikte çalışmakta ve konserler vermekte. en son kadrosu neal schon (guitar, vocals) ross valory (bass, vocals) jonathan cain (keyboards, vocals) deen castronovo (drums, vocals) steve augeri (vocals). şeklindedir.
    ayrıca (bkz: separate ways)

19 yıl sonra gelen 2. edit : alperz'in özel isteği üzerine eklenmiştir . çıkış albümleri 1975 -> https://en.wikipedia.org/…ourney_album)?wprov=sfti1
  • tek kelimeyle muhtesem.. harika bir oyun lan oynayin. hic gerek yok abi abuk subuk yok mass efectler yok call of dutyler yok fifalar.. hep boyle oyunlar yapsinlar harbi diyorum nefes aldim be!
  • ps3 exclusive bir oyundur (sadece playstation'da oynanabilir). 2731 kullanici oyu ile 4.9/5 puan almistir. siradisi bir oyun.
  • senelerdir çok popüler olduğunu sanarak dinlediğim gruptur journey. meğerse türkiye'de o kadar az insan tanıyormuş ki kendilerini. ve ben bunu o kadar yeni fark ediyorum ki.
    bu kadar başarılı bir grubun, onca "güzel" parçası olan bir efsanenin çoğunluk tarafından tanındığını düşündüğüm küçük masal dünyamda mutluydum oysa ben. neyse.

"steve perry'siz journey, journey değildir" yorumunu her yerde görmek mümkünse de (ismini unuttuğum için ufak bir araştırma yapmak zorunda kaldığım) arnel pineda'nın ses rengi perry'ninkine o kadar benzemektedir ki *perry yok diye yaygara koparmanın çok da mantıklı olmadığını düşünüyorum ayrıca.

tavsiye de verelim böyle tek başına çok sikko bir entry oluyor çünkü: faithfully şarkısı dinlenmelidir. turlara çıkıp ailesini geride bırakan müzisyenin aslında karısını nasıl özlediğini filan anlatıyor. power ballad sevmiyorsanız dinlemeyin, romantikliğiniz üstünüzde değilse hiç bulaşmayın.
  • glee'yi glee yapan gruptur.

(bkz: glee)
  • --- spoiler ---
    mahmure.com gibi entry
    --- spoiler ---

bunun mağaza olanı kadın milletini hepten anorektik sanıyor.
    hani bilmez gidersiniz ve kilo konusunda hassasiyetiniz varsa bunalıma girersiniz diye söylüyorum.
    normalde 36-38 beden giyeni en az 40 beden kurtarıyor, öyle acaip bi yer.
  • bu grup ilginctir amerika'nin en hit dizilerinden ikisinin bas kahramanlari tarafindan ilahlastirilmistir.
    scrubs'ta jd inanilmaz bir journey hayranidir , the oc'de muzikten hic anlamayan ryan journey'e laf etmeye kalkan seth'e cikisir "journey'e laf yok der"
hesabın var mı? giriş yap