• 1989 tarihli eric clapton albümü. harika ve pek blues bir albümdür; old love, before you accuse me, hard times gibi şarkıları barındırır.
    hatta aklımıza gelmişken ekleyelim bir de davula phil collins geçmiştir.
  • journeyman albümünde eric clapton prodüktor russ titelmann ile çalismistir. robert cray albümdeki ikinci gitarlari calmistir.. bilinenin aksine istanbul konserinde de bu albümden sadece david sanborn vardir
  • phil collinsin de çaldığı bu albümde alto saksafonda istanbul konserinden de tanıdığımız david sanborn bulunmaktadır.
  • ekşi sözlük middle earth zirvesinde tanışma şerefine ulaştığım süper insan. sauron'la gandalf'ın combat'ını sevmiş, midilli bill konusunda benimle aynı düşünceleri olan kişi. evet belki bu zirvede çok bişeyler konuşamadık beraber ama elbetteki yakın bir zamanda tekrardan toplanacağızdır.
  • bahsi geçen zirvede* oldukça esaslı* dijital fotoğraf makinasını kullandırtmayı bir türlü beceremeyen, her pozu 5 kez çekmemize sebep olan minder komşusu, güleç animasyoncu * insan...
  • ekşi sözlük middle earth zirvesinde tanıştığım ve birlikte çok şeye güldüğümüz kafa dengi güzel insan, umarım bi şekilde tekrar görüşürüz.
  • kişisel sayfasındaki fotografları görülmeye değer sözlük kullanıcısı, genç bir kardeşimiz.
  • 8 koca senemi paylaştığım, beraber bu sene yurtdışına gideceğim, yakın yerlerde üniversite okuyacağım, becerikli, ağırbaşlı, mac delisi, zeki ve müthiş espiritüel insan. hayatımda kendimi geliştirmemde önemli rol oynamış şahsiyet. saygım sonsuz ve borçsuzdur.
  • sadece bir sene ayni sinifta bulunabildigim süper insan. üstün çizim ve programlama kabiliyetini kanadanin naçizane steplerinde gelistiren ve oldukça içten olan arkadas.
  • ben de sadece 1 sene ayni sinifta bulundum, ama pekala bu adami taniyorum baya. fotograf makinesi, sapiklik derecesindeki bagi muhtemel macintoshu, 3dleri, pizzalari, monopolisi ve dire straits onu "define" etmeye yeter.... mi? yetmez yetmez tanimak lazim daha yakindan.
hesabın var mı? giriş yap