şükela:  tümü | bugün
  • çin menşeili olmasına rağmen kaliteli elektronik sigaralar üreten bir marka. piyasadaki diğer çin malı ürüteciler kendi ürünlerini genellikle bu markanın ürünlerine benzetmeye çalışıp, aynı tasarımdan yola çıkarlar.
  • az önce e-roll modeli elime geçen e-sigara markasıdır. bir haftalık gözlemden sonra izlenimlerimi paylaşacağım.

edit: evet şimdi aklıma gelenleri sırasıyla sizlerle paylaşacağım. bir kere pcc * bütün gün cihazı şarj edebiliyor, fazla fazla yetiyor. şimdi şarj konusundaki soru işaretlerini kafanızdan silin. pcc oldukça şık, fekat çok narin çizilme açısından. cihazın orjinalliğinden ise kutusunda yazan kodu sitesinde deneyerek emin olabiliyorsunuz. ben elektronik cihazlarda beyaz rengi sevmeyen biri olarak siyahı tercih ettim. emzik gibi ağzımda sararır solar; fekat dikkat çekmek istemiyorsanız, beyaz almanız halinde o elindeki nedir tarzı sorulara maruz kalmazsınız. bire bir uzun sigara boyutlarında cihaz. likit tüketimi konusunda ise ben günde iki paket sigara içen biri olarak kutusunda verilen üç kartuşla bütün gün idare edebiliyorum. hani geceye sarkarsam bir kartuş daha patlatıyorum. yani bir kibrit kadar yer kaplamaz hepsini doldurup çıkarsanız. buhar deneyini on numara. sigara hissi için artık nikotin seviyenizi kendiniz belirleyeceksiniz. 11 mg'lık yani düşük nikotinli likitler nargile havası veriyor. throat hit denen olay sıfır. 24 mg'da sağlam throat hit hissi yakalayabilirsiniz. neyse likit konusuna neden girdiysem. hani bundan sonrası e-sigara başlığında mevcuttur heralde...

not: sigarayı bırakmak için kullanmıyorum. keyifli birşey, nargile resmen. çevremdeki en az on kişi aşık oldu ve elime geçen ilk parada alıyorum dedi. sigara da aramıyorum. bir haftadır sigara içmedim ve sigaradan zararsız olduğuna da adım gibi eminim. kansermiş mansermiş. miş. sigara zaten kanserin ta kendisi. doktor bir kartuş daha içersen ölürsün diyene kadar devam. eyyorlamam bu kadar. * varsa daha merak ettikleriniz yeşillendirin, memnuniyetle cevaplarım. ingilizcesi olan arkadaşlar içinse şu linki tıklamalarını öneririm. hafifliği hariç herşeyi aynıdır.
  • evic gibi bir şahese ri dünya ya kazandırmış şirket. ovale denen şirkete de yapıyorlar. ince ayarlı voltaj ayarı ile provari ye fark atıyor.
  • şu ana kadar denediğim en iyi modeli ego one'dır.

bakınız.

çıkardığı duman tatmin edici, şiddetle tavsiye ederim.

uyarı: bir önceki e-sigaramda 24 mg likit kullanıyordum. aynı likiti ego one'da kullandım ancak boğazımı çok zorladı. tavsiyem 5 veya 10mg olanları kullanın.
  • eroll dan sonra egrip edindin lakin henüz 15 dakikadır şarjda olmasina rağmen çalıştıramadım. sarj kablosunu bağladığımda 5 defa ışık yanıp sönüyor akabinde başka bir tepki vermiyor. düğmeye basiyorum ama hala ses seda yok. şarjı tamamen boş dahi olsa 15 dakikadır 1 nefeslik dahi şarj olmadı mi yoksa alet mi bozuk bilemedim. bekleyip göreceğiz...

edit: sorun bendeymiş halloldu canavar gibi alet...
  • kanger tech subox mini'den sonra merak edip evic mini'sini satin aldigim e-sigara ureticisi. yeni firmware'la 75 watta kadar basabiliyormus.
  • joyetech egrip oled serisi güzel olan marka.
  • elektronik sigaralar için likit üreten firmalardan birisidir. kişisel tecrübemden yola çıkarak hakkında çok iyi şeyler söyleyemeyeceğim. cappuccino aromalısı vasat, cigar aromalısı ise zor günler için yedekte kalmak adına çöpe itmekten son anda kurtuldu.