şükela:  tümü | bugün
  • joyetech'in yeni edindiğim e-sigara modeli.
    nefis bir makine öncelikle belirteyim.
    silah şarjörü gibi değişen bir mekanizması var. çift pil kapasiteli şarjörü 150 watt'a kadar destekler. tek pil şarjörü 75 watt'a kadar destekler. cihaz gerçekten kaliteli malzemeden yapılmış. kutusundan ultimo marka atomizer çıkıyor. bayağı kaliteli. iki adet coil var. usb şarj kablosu var. ama bu şarj bi boka yaramıyor, mutlaka elektrikli pil şarj ünitesi ve 3-5 tane pil almanız lazım. buhar miktarı özellikle çift pilli şarjörde 37 watt sınırında çok çok doyurucudur. tek pil şarjörde 25 watt yeterli olacaktır.
    makinenin fiyatı 250 tl an itibariyle ve piyasada en ucuz ve en kaliteli ürünler arasında. fp oranı süper yani. daha iyi makineler tabii ki var ama fiyatları 500 tl civarı ve değmez. bu cihazı tavsiye ederim. 1 aydır kullanıyorum. memnunum.
    elektronik analog şekilli saat falan var göstergesinde. kol saatime bakmaz oldum. o derece her daim elimde yani. ağızlıkları 2 tane çıkıyor. ben bunları kalın buldum ve satın aldığım yerden ince ağızlık hediye ettiler 5-6 tane. bunlardan temin ederseniz içim daha lezzetli ve keyifli oluyor.
    e-sigara kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar youtube'da geniş olarak bulunmasına rağmen pek bahsedilmeyen önemli şey şudur;
    ağızlıkları her gün sterilize ediniz. ağız gargarası zamazingosunu su ile karıştırın bu ağızlıkları içine atın. sabah çıkarken evden bu suyun içinden alıp takın.
    yoksa uçuk, yara, enfeksiyon gibi pisliklerle uğraşırsınız. bu çok önemli.
    hadi hayırlı tıraşlar, bol buharlar.