• trial'ini indirirken telefon vs bilgileri istiyor. nasılsa bunlardan zarar gelmiyor diye doğru numara ve mail adresimi vermiştim formda.
    jrebel'i dün akşam indirdim, bu sabah telefon ettiler. beğenip beğenmediğimi, feedback(!)'lerimi öğrenmek istemişler. eğer istersem 10 derslik eğitim verebilirlermiş, her türlü sıkıntımda yardımcı olacaklarmış.

$365 vermeyi planlamadığım için elbette reddettim, ama satın almayı aklımdan geçiriyor olsaydım muhakkak alırdım. bu ne ilgi, bu ne sefkat, bir türk firması olsa arasan bulamazsın, diğer burnu havada firmalara da ticket'siz ulaşamıyorsun ya da forumlarda boğuşuyorsun.
    hatta işin doğrusu, şu an aklımdan almak bile geçiyor.
    iyi taktik takdir ettim, kesinlikle tavsiye ederim.
  • java için çalışma zamanı sırasında kodda değişiklik yapıp aynı sayfaya en baştan gelmeden ve tekrar deploy etmeden çalışmaya devam etmemizi sağlayan eklenti. arada sırada ram sorunları olmasa save and continue için muhteşem. bu arada sakın telefon bilginizi vermeyin, her gün arıyorlar :) ama bundan ciddi para kazanıyorsanız lisansını kesin alın.
  • hot code replacement için kullanilan paralı bir zımbırtı eclipse plugini .java da web programı yazarken servera tekrar tekrar deploy yapmayı gerektirmiyormuş. şirkette lafı açılı geçenler, biz de öğrendik.
  • (bkz: dcevm)
hesabın var mı? giriş yap