şükela:  tümü | bugün
  • pescara'nın dikkat çeken 19 yaşındaki kolombiyalı yeteneği. seri ve hızlı oynayabilen, pas oyununa yatkın tarzda bir oyuncu. serie a'da yakaladığı fırsatı bundan sonra da aynı şekilde iyi değerlendirirse pescara'da çok uzun süre kalmaz.
  • umarım kolombiya 20 yaş altı takımıyla türkiye'de izleyebiliriz kendisini. takip etmekte fayda var.
  • kolombiya 20 yaş altı takımıyla türkiye'deki turnuvada boy gösterecek olan futbolcu.
    çok sağlam frikikleri var, tekniği iyi. bu çocuğa dikkat gençler.
  • ilk 10 dakikasını izlediğim u-20 kolombiya avusturalya maçında gayet iyi izlenim veren oyuncu. yetenekli fakat mental olarak iyi değil belli. topla hasan şaş'ın kötü zamanları gibi çok oynuyor, top eziyor biraz, basit oynamıyor, illa bir şeyler yapayım derdinde. sanırım u20 turnuvasında olduğu için böyle yapıyor. kendimi göstereyim derdinde biraz.

eğer iyi teknik direktörün eline geçerse yıldız olur gibi. potansiyeli var çünkü, belli.
  • topa çok hakim bileklerini oldukça iyi kullanıyor ama basit oynamak konusunda hiçbir şey bilmiyor belli ki. her ayağına aldığı topta spektaküler bir hareket yapmaya çalışıyor ya topun dibine giriyor ya ters top atmaya çalışıyor vs. biraz daha takımı için ve sonuç odaklı oynarsa iyi işler yapabilir. takip etmekte fayda var.
  • karakteri benzemesin diye söze başlayarak; topu tutuşu, topa vuruşu, fiziki yapısı vs. gibi kavramlarla emre belözoğlu'na benzettim kendisini. mevki olarak defans ve forvet dışında her yerde oynayabilecek kapasiteye sahipmiş gibi duruyor.

hakkında hayırlısı.
  • pescara'dan eski kulübüne dönmüş durumda. 5m ve daha altında tüm rakamlar için risk edilebilir. pescarada harika maçlar çıkardı.
    galatasaray farfan transferine vereceği önceliği, quintero için kullansa bence karlı çıkar. ben stilini shaqiriye benzetiyorum.
  • izledikçe ünal başgan'ın transferde u20 turnuvasına göre değişiklik olabilir demesini akla getiren. olur bu iş, olur.
  • 1. ağızdan onay alındı. porto'ya imza atmış futbolcu.
  • eğer portoya giderse james rodriguez'den sonra çok iyi bir alternatif olacak porto için ayakları sağlam porto bu adamı 2 yıla kadar en az 40 milyona satar.