şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her spor dalında birincilik elde ettiğini iddia eden süper manyak komedyen, world champion.
  • how to beat up anybody kitabının yazarı olan, her dalda dünya şampiyonluğu bulunan über insan.
  • 30 rock'ta frank rossitano karakterini canlandiran aktor. sapkalari olsun, o bakimsiz sakali biyigi olsun, frank aslinda gercek hayattaki judah friedlander'i portrelemektedir
  • imdb'deki sayfasında gün itibarıyla tek satır bilgi olmayan aktör. tuhaf.
  • netflix'teki america is the greatest country in the united states şovu acayip iyi. eskiden anlattığı bazı parçaları tekrarlıyor ama detaylandırmış, geliştirmiş. ben başkan olursam şu sorunlara bu şekilde yaklaşırım diye sunduğu çözüm yolları mikkemmel.
  • zekanın dil bulmuş hali, umarim gösterisini yakalama şansım olur dediğim nadir sahne sanatçılarından biri.
  • netflix special’ı america is the greatest country in the united states çok iyi. amerika’nın tüm kötü taraflarına ağır sarkazm yapmış.
  • "america is the greatest country in the united state"

bu şovu kaçırmayın izlerim derim, bayıldım.
  • netflix'de izledim. şahane adam. her ne kadar hazırlık yapmış olsa da müthiş doğaçlama var içerikte. sürekli seyirci ile iletişim halinde. gelen her soruya şahane falsolu vurup gönderiyor.
    bayıldım.
  • america is the greatest country in the united states gösterisini iki kere izlediğim komedyen. harika bir herif, yemin ediyorum. aralara serpiştirdiği kara mizah da apayrı bir tat katmış gösterisine. iki üç ay sonra bazı şakaları unuturum mutlaka açar bir daha izlerim.