şükela:  tümü | bugün
 • the talented mr ripleydeki oyunuyla en iyi yardimci oyuncu oscarina aday gosterilen, soylemesi zevkli bir isim sahibi aktor.
 • midnight in the garden of good and evil ve existenz ta da oynayan aktör. natural nylon adlı prodüksiyon şirketinin sahiplerinden. (ortağı da ewan mcgregor) süper yakışıklı ama biraz züppe görünüşlü aktör.
 • enemy at the gates filmindeki varlığı ile aklımızı almış, erkek standardını belirlemiş -vampir standardı için (bkz: gerard butler) - ingiliz oyuncu. the talented mr ripley'de bohem idi, yanık tenli idi, zengin idi, kendini dolce vita'ya vermiş idi beğenmesi kolaydı. enemy at the gates'de ise kirli tırnaklı, kirli suratlı iken bile "allah o ne" dedirtti demek o eller öyle çirkin de olsa, o surat öyle katrana bulanmış gelse gene kabul edeceğizdir gönül bahçemize. biz susalım o british aksanıyla saatlerce konuşsun, tek heceli vokalleri biz yaparız.
 • gattaca da bitap dusmustu. music from another roomda gonullerimizde yer etmisti. existenzin sahane aktorudur ayni zamanda.
 • enemy at the gates'te keskin nisanci rolunu onun yerine baska bir cift goz canlandirsa film bu kadar yuregimi yakarmiydi bilemiyorum.
  ingilizler soguk olur diyen insanlara "al bak iste bu ingiliz.simdi ne diyorsun bakalim.hi?"diyerekten ornek gosterebilecegimiz, mark renton'un yakin dostu.
 • daha önce kendisine yaptığım züppe yakıştırmasını enemy at the gates i izledikten, kirli suratını leş tırnaklarını gördükten sonra paşa paşa geri almaya hazırım. bu kez oyunculuğuna da laf edemedim, doğuş kılıklı adamın yanında iyice bir parlamıştı. yılda 3-4 filmde oynasın gözler gönüller şen olsun.
 • music from another roomda da gayet duygusal bi karakteri canlandırmıştı. talented mr. ripley ve son olarak enemy at the gates le kendisine hayran bıraktırdı.evli ve hatta çoluk çocuğa karışmış olması bizi kendimizden utandıran, düşündükçe gözlerimizi dolduran süper çekici bi aktördür kendisi.
 • arastirmalar sonucu hem kadinlar hem de erkekler tarafindan cekici bulundugu saptanan seksi insan
 • enemy at the gates de rachel weiz yerinde olmak isterdim dedirten *bi icim su olan,daginik sacli cocuksu suratli bi o kadar da karizmatik,deli mavi bakislari olan ingiliz bi aktorumuz...hatta ing aktorleri sevmeme neden olan sahis bile diebilirim..yeni filmi spielberg in artificial intelligence da sixth sense deki veletle birlikte oynayacak..bu arada bu film stanley kubrick anisi icin cevrilmis spielberg amcamiz tarafindan,duyurulur.
 • ai'de jigolo joe karakterini başarı ile canlandırdığını tespit ettiğimiz makak alınlı yakışıklı ingiliz (bu da böyle bir paradox, evet). o gözlere, bakışlara, endama, duruşa hele de kafasını sağa atıp cheek to cheek çalıvermesine, hepsine puan üstüne puan veriyorum, ama "insan mükemmel erkek jigolo robotu yaparken öyle moloz eller koyar mı?" sorusunu film boyunca üstüste kimbilir kaç kere sordum, inanın ben unuttum. güzel el tanrının bir lütfudur, sahiplerine saygımız sonsuzdur. jude ise el dezavantajı ile listelerde hızla aşağı indi*.

  - jigolo joe, whaddya know?
  - sarı saçla mavi gözle bir yere gelinmiyormuş.

  (bkz: ünlüler için girilen entryler)
  adabıyla.
hesabın var mı? giriş yap