• yaklasik uc ay once, eve girerken assagidaki sirp lokantasinda gordum ben bu abiyi. apartmana girerken de tanimadim, hatta klasik: "ulan ben bu adami bi yerden taniyorum ya selam da vermedik ayip mi oldu acaba?" kendi kendime konusma balonumla eve girdim. tabi evde bir infial, ahali icindeki kizlar hemen dedi assagida jude law oturuyor deyu. hemen markete gitme ayagiyla bir daha bakmaya gittim. harbiden jude law karsisinda da tas otesi bir abla yemek yiyorlar. arada yoldan gecenler konusuyor falan jude'la.

velhasili markete giderken karsilastigim diger ev arkadasimla bunun oturdugu restoranin karsisindaki bara oturdum. tipik bir turk erkegi edasiyla " la aq oyle ahim sahim bir tipi de yok serefsizin" deyu hayiflanarken bizim binadan iki huri indi ve jude'la konusmaya basladi. ki bu iki huriden biri kisa sacliydi ve kardesinizin listesine haftalar oncesinden ust siralardan giris yapmisti (bu vesileyle tabi ki de sozluk kisa sacli bayanlarina selam gondermeyi kendime bir borc bilirim).

ben artik kisa sacli kizi kaptirmanin da etkisiyle hepten uyuz olmusken jude'a, birden paramagini kaldirip bizi gosterdigini fark ettim. yine tipik bir turk erkeginin yapacagi gibi hemen kimi gosteriyor la beni ne s.kime gosterecek diyerekten arkama baktim kimse yok. bir baktim onde kisa saclim, kizlar bize dogru geliyor. hala ihtimal vermiyorum ben tabi.

kisa saclim girdi soze, biz roofta bir parti veriyoruz, jude law'u da cagirdik sizi gosterdi, "ben gelemem ama su gencler sizin apartmandan cikti onlari davet edin" dedi. hemen 180 derece dondum; vay dedim jude abim kral abim yapti yine kardeslerine kiyagini. derhal roofa dogru emin adimlarla yola ciktik kisa saclimla sohbet ede ede...

hikayeyi burada noktalarken tanimimi yapayim: uzaktan da olsa wingman'im sayilir. bir de gidemedigi partilere beni gonderir bir nevi jude law'un ikamesi sayilirim yane (sozluk bayanlari ozellikle kisa sacli olanlar hurmetler efendim:).

bu arada sozluk bayanlari; canlisi samimi soyluyorum ekrandaki kadar yakisikli degil. misal ben clive owen'i da gordum o buna basar. valla bak!
  • kuzenimin düğününde olduğum için cannes film festivali ödül törenini izleyemedim. daha sonra internette videosunu izlediğimde, nuri bilge'nin sahnede konuşması esnasında görüntü tam jürideyken durdurdum. öyle bir tabloydu ki, neden iki film birden seçildiği hemen anlaşıldı çünkü filmi kimin beğendiği, kimin diğer filmi tercih ettiği jürinin yüzünden belliydi ve o jüri içinde en heyecanlı olanı bariz jude law'dı ve o an nuri bilge'yi takip ediyor olabileceğini düşünüp bir filminde günün birinde oynar umarım demiştim. az önce ntv'de film ekibi de durumu destekler nitelikte konuştu. yemekte jürinin bir zamanlar anadolu'da ekibine çok yakın davrandığını, özellikle jude law'ın çok yakın davrandığını, tüm ekiple sohbet ettiğini, nuri bilge'nin hayranı olduğunu, tüm filmlerini takip ettiğini ve gelecekte bir projede çalışmayı çok istediğini söylediler. aklıma bir anektodu getirdi bu sözler; nuri bilge daha önceki röportajında, filmin çekimi esnasında bi ara setteki kamyon konvoyuna bakıp kendisine "vay be bu benim setim mi? ne hale geldim şu işe bak" tarzında birşey söylemişti. bu söz çok hoşuma gitmişti, bakalım bundan 10 yıl sonra kendisini nerelerde göreceğiz.
  • closer'da tuna kiremitçi'yi canlandırmış olan oyuncu.
  • kesin pipisi ufaktır, yoksa hiç kusuru yok..ama bi kusur olmalı, o da göremediğimiz yerdedir işte..
  • henüz 21 yaşındayken, 27 yaşındaki sadie frost ile evlenen, ardından türlü çirkinliklerle boşanan aktör. hakkında isteyen herkesle birlikte olduğu bile söylenmişti.
    bir yıldan beri birlikte olduğu 21 yaşındaki sienna miller'la tek vücut oldukları resimlerini görmekten bıktığım kişi.
    eskiden profosyonel futbolcu olmak isteyen aktör. uzun süre tottenham takımında oynayan, ancak sakatlanınca bırakmak zorunda kalmış olan cillop.
    çizgi romanlara ve filmlere bayılan, tomb raider hastasi olan cici.
    1.80 boyunda 73 kilo olan 3 çocuk babası.
    julia roberts'in "hiç zorlanmadan kalp hırsızını oynayabilir." dediği,
    jennifer jason leigh'in "yaklaşan yılbaşına sevinen küçük bir çocuğun coşkusu var onda." diye tanımladığı,
    uma thurman'ın rockstar gözüyle baktığı yaşayan en seksi erkek.
  • cold mountainda gayet guzel bi is cikararak ve icimi de sizim sizim sizlatarak bana 3 saat gecirten sahis. ayrica bu adam yakisikli falan degil, resmen guzel. nicole kidmandan daha guzel mesela.
  • the talented mr ripleydeki oyunuyla en iyi yardimci oyuncu oscarina aday gosterilen, soylemesi zevkli bir isim sahibi aktor.
  • yapılabilecekler: yeme de yanında yat,ye ve yanında yat, sadece yanında yat ve de son olarak sadece ye....
  • arastirmalar sonucu hem kadinlar hem de erkekler tarafindan cekici bulundugu saptanan seksi insan
hesabın var mı? giriş yap