şükela:  tümü | bugün
  • juen veteriner sağlık hizmetleri tic. a.ş.'nin kuruluşu olan, içerisinde türlü hayvan malzemeleri satılan bir internet sitesi. kendilerine http://www.juenpetmarket.com/ adresinden ulaşılabilir. yalnız şöyle ilginç bir konu var ki balıkla ilgili hiçbir malzeme stoklarında bulunmamakta. o kadar aradım bir tane stokta malzeme bulamadım. sebebini bilen arkadaşlara selam ederim.
  • bugüne kadar büyük sanal marketler ve at sepete koy sepete gibi tırt internet siteleri dahil envai çeşit yerden alışveriş yapmış biri olarak diyebilirim ki;gördüğüm en en en iyi hizmeti veren internet sitesi juenpetmarkettir.

sadece hayvan malzemeleri satıyor olmaları çok üzücü , zira işini bu kadar iyi yapan insanlar daha büyük bir iş kursalar eminim onda da çok başarılı olurlar..

evimi iki yıldır kedi ev arkadaşlarımla paylaşıyorum.. envai çeşit tırmalama tahtası,kum,mama,oyuncak,zırt ve de pırt alışverişlerimi iki senedir sürekli bu siteden yapıyorum... on ayrı üründen oluşan büyük siparişlerimi dahi iki günden uzun sürede temin ettikleri hiç olmadı.. yani ürünlerin altında yazan o "üç günde kargoya verilir" anafikirli ibare, tamamen süstür juen'da. onlarca kez sipariş verdim , bir kez bile iki günü geçmediler..

bu sabah yolladıkları mailde de gördüm ki , dün sabah verdiğim siparişi dün akşamüstü kargoya teslim etmişler bile..yani iki günü buldukları bile nadir oluyor..

hızlarına ek olarak müşteri hizmetleri de son derece iyidir. sipariş ettiğiniz bir ürünün istediğiniz rengi yoksa, hemen arar özür diler , "hemen paranızı iade mi edelim yoksa başka rengini ister misiniz" diye sorarlar..
    hazırladıkları her kolinin içine,hediye olarak pisilerim için oyuncak bir fare atarlar...

reklam gibi bir şey oldu bu ama işini kötü yapan firmaların/sitelerin/kuruluşların altına yazdığım öfke dolu envai çeşit entryden sonra ; işini bu kadar iyi yapan ve bunca zamandır en ufak bir problem yaşamadığım bir marketin adının altına hakettiği güzel şeyleri yazmak ve piyasa fiyatının bir tık altında , sorunsuz ve hızlı alışveriş yapmak isteyen hayvanseverlere de siteyi tavsiye etmek istedim.
  • muhabbet kuşu suluk burada 0.90 tl pet shopta 3.5 tl
    avi vitamin burada 4 tl civarı pet shopta 9.5
    parazit spreyi burada 5 tl pet shopta 15 tl
    avipom merhem 4.5 tl pet shopta 15 tl.

kargo aynı gün, hediye neyim de yolluyolar. gidip pet shoplara kazıklanmayın. faturalı fişli, doğru düzgün alışveriş yapın.

peşin edit: ankaradaki pet shopların geneli için söz konusudur.
  • kanyon ve metrocitynin arka tarafında kocaman bir depo ve sessiz sakin bir marketleri vardır.
    e tabi web sitelerindeki her şeyi canlı kanlı burda bulmak mümkün.
  • rakipleri 50 tl ve üzerine kargoyu bedava yaparken, bu sitede bu miktar 150 tl'dir. bu yüzden tercih etmiyorum.
  • koli koli alisveris yaptigim simdiye kadar hic sorun cikarmamis pet marketi. juen veteriner klinigi diye bir yer varmis, orasiyla baglantili zannediyorum.
  • yerleri metrocity'nin arka tarafındadır.

getirdikleri ürünlerde eski kalitesi kalmadı zaten, ürün çeşitliliği de azaldı.

tanım: pet ürünleri satan bir market, hatta bu işin ilklerinden sanırım.
  • yurtdisi kredi kartiyla alisveris yapilamayan site. ogluma hediyeler yollayacaktim, kursagimda kaldi, aferin onlara.
  • saat 17:38'de "eh salı günü falan gelir herhalde" diyerek vermiş olduğum siparişi (abidik gubidik 5 parça üründen oluşuyor) aynı gün içinde kargoya verdiler, sadece "oha" diyebildim.
  • sorunsuz alışveriş yaptığım tek internet sitesi. müşteri hizmetleri konusunda oldukça başarılıdır. şöyle ki bizim sıpaya eylül ayında 3kg junior mama siparişi verdim. müşteri hizmetleri beni aradı ve üretici firmanın yeni ürünlerinin gelmediğini ellerindeki ürünün de son kullanma tarihinin ocak ayında dolacağını söyledi. "eğer elinizde mama var ve bunu bitiremeyecekseniz iptal edelim" dedi. aldım mamayı tabi bizim kızın iştahını bilmiyorlar.

piyasadan daha ucuza alıyorum her şeyi buradan, en azından alışveriş yaparken yine kazık yiyeceğim düşüncesine kapılmıyorsunuz. her siparişte oyuncak göndermeleri de cabası. ev plastik top fabrikasına döndü resmen. ayrıca bağlı olduğu kliniğin sitesinde evcil hayvanlarla ilgili pek çok güzel bilgiye ulaşabilirsiniz.