şükela:  tümü | bugün
  • her ne kadar iki takımda da neredeyse doğru dürüst forma şansı bulamasa da hem real madrid hem de barcelona forması giymiş futbolculardan biridir.. bizler, kendisini daha çok rayo vallecano kalesini korurken hatırlıyoruz aslında.. şu sıralarda ise, ispanya 20 yaş altı milli takımı'nı çalıştırmakla meşgul...
  • portonun yeni teknik direktörü,kendisinden beklentilerim büyük.
  • portoda daha da iyi isler yapacaktir.
  • adi fenerbahceyle anilan teknik direktor.

ne yalan soyliyim adini duymamistim. e sozlukte de cok entri yok.

ula bu aziz baskan neler ceviriyor? duyulmamis sportif direktor + duyulmamis teknik direktor stratejisi

kaynak- ahmet ercanlar tigit
  • henüz porto dışında çalıştırdığı iddalı bir takım olmasa da kariyerine başladığı günden bu güne kadar ki sürede çılgın istatistik değerler yakalamayı başarmış genç teknik direktör.

% 76.3 galibiyet
    % 14.4 beraberlik
    % 9.3 yenilgi
  • hakkında bir şeyler öğreneyim diye buraya geldim ama sözlükte de kendisini pek bilen yok sanırım. eğer başarıya aç ve modern futbola uygun bir tarzı varsa fenerbahçem için neden olmasın.

tanım: gizemli teknik direktör.
  • fenerbahçenin bu hocayı ikna edebileceğini düşünmüyorum,barcelonanın gelecekte potansiyel hocasıdır.
  • şöyle bir olaya konu olmuş hoca.
  • rayo vallecano, real madrid b takımını ayrıca çeşitli kademelerde ispanyol genç milli takımlarını çalıştırmış, şimdilerde porto'yu çalıştıran ve adı fenerbahçe'yle anılan 48 yaşındaki teknik direktör. barcelona ve real madrid'de kalecilik yapmışlığı da vardır.
  • fc porto ile yollarının ayrıldığı duyurulan teknik adam.