şükela:  tümü | bugün
  • reziller rezili yeni bir gs troll'ü daha. gs troll'leri hakkında daha önce ışid ile beraber insanlığın en alt tabakasını oluşturuyor demiştim. hiç şaşırtmıyor bu tipler beni. her seferinde doğruluyorlar.

insanlığın en alt tabakasına ait yeni troll daha güzel tanım gerekirse. hemen engelleyin. yaşları küçük, övünülecek tek şeyleri galatasaray, o da sıçıp batırınca intihara meyilli sümsükler çıkıyor ortaya. gördüğünüz yerde kafalarını duvarlara sürtün, aşağılayın, rencide edin.
  • nickaltında anlamsız bi giri barındıran yazar kişisi.

ayrıca 12 mayıs 2012 nin yıl dönümünde trollükle suçlanmış.bu entry trollükse hiç yazmayak la. gelin bakın fenerbahçeli kardeşlerim.

(bkz: #60474512)
  • sözlükte abuk sabuk başlık açıp, bok beyinlilerin sıçmıklarını gündeme getirerek reklamını yapan bir yazar.
  • kendini zeki sanan bir yazar. ataturk'e hakaret başlıkları açıp link ekleyip sonra da"bence bunlar gündem olsun ki herkes bu linkteki kötü zihniyeti görsün" falan diye aslında sanki umursuyormuş gibi yedirmeye çalışıp kendi üzerine tepki çekmeden ataturk'u aşağılamaya çalışmanın derdinde. başlıklardaki entryleri okumadım ama umarim sözlük ahalisi bu malın taktiğine uyanıktır.
  • oha oha. beni bile atatürk hakaretçisi yaptınız ayıp ulan bi oku girilerimi de ondan sonra iftira at. ben olayın hışmıyla açtım o başlığı sinirimden açtım. sonra da düzeltilmesini istedim saatlerdir düzelmiyor ne yapayım? sözlükte en son atatürk düşmanı iftirası atılacak adamlardan biriyim arkadaş. yapmayın lütfen.

edit: sessiz sakin suskun adam durumu çok iyi anlatmış.

(bkz: #68006130)
  • iki yüzlü, yalancı ve riyakar yazar. klasik galatasaraylı.

6 nisan 2016 gran canaria galatasaray ob maçı başlığında şöyle bir entry girmiş. buraya da kopyalayalım.

gözlerim dolu dolu izledim uzatmayı. en son almanya'daki schalke maçında böyle olduydum ondan öncesi euro 2008. daha öncesi 2000lerin galatasaray'ı.

"ispanyolları ağlatıp bizi bir sayıyla finale çıkartan aslan'lara tek tek sarılmak isterdim.

sabaha mesai var ama çocuk gibi heyecandan uyuyamıyorum amk.
    7 07.04.2016 01:14 juliadreaming "

ve ardından çekirdek markasının sponsor olduğu kupayı kazanmak başlığını açıp şunları yazmış. yine kopyalayalım.

"dünyanın en iyi kupasını kazanmaya eş değerdir. çekirdek markasıyla beraber bi kaç tane daha türk firma sponsor olur ve sırtınız yere gelmez. tüm avrupa sizi çekirdek çitleyerek tebrik eder.
    1 22.05.2017 08:08 juliadreaming "
  • terbiyesiz ve ayni oranda gereksiz bir sey.
  • chp'li taklidi yapan bir aktrol.