şükela:  tümü | bugün
 • sevimli gözükme çabasini abartmis, yapmacik gülüsü ve tuhaf konusma tarzini arkadaslarla izleyerek bir dönem kendimize eglence yarattigimiz, narsisist psikolog. milliyet'te "içimden geldigi gibi" kösesinde geyik çeviriyordu yakin geçmise kadar, artik yazmiyor..
  ha yardimci oldugu, ondan bir seyler ögrenen insanlar yok mudur? vardir elbet. hatta onu sempatik bulan bile vardir.
 • programi 3000 km yükseklikten sunuyor... bu sekilde bi ifadeye sahip olmak icin ne gibi badireler atlattigini merak ediyorum... mutlu android.
 • programindan birebir:

  kadin-kocam benimle ters iliskiye girmek istiyo..napmaliiyim?
  -js- nasil yani? po-po-dan mi? zorla mi?

  diyen sonra da evet ben bilincli bir psikologum diyen kisi...(bkz: psikologlara inanmamak)
 • programına mini etek giyerek çıkar ve kameranın tam karşısında bacak basak üstüne atıp otururdu, sona da heceleyerek konuşurdu. onun bu şekilde konuşmasını çok beğenen insanlar var.*
 • atv öğle kuşağında "sesinizden bir sorun olduğu hemen anlaşılıyor" cümlesiyle bezeli bir jenerikle başlayan ve genellikle ev kadınlarının itibar ettiği, psikolojik danışmanlık kategorisinde türünün ilk örneklerinden bir program sunardı bu hanımefendi. uzun süre takip ettim ancak anne denen garip yaradılışlı kimselerin "oğlum yastığa sürtünüyor acaba ibne mi?", oğlum tuvalette uzun süre kalmaya başladı acaba ibne mi" "oğlum parmağını emiyor acaba ibne mi?" şeklindeki hayret uyandırıcı sorularından fazlasına pek rastlayamadım.

  hemen her soruya cevaben "derhal bir uzmana danışın" diyen, anlıyormuş dinliyormuş gibi kafa sallayan, sürekli sırıtan ve evet nedense sürekli mini etek giyen bir insandır daha daha...
 • demet akbağın bir demet tiyatro'da çocuk psikologu tiplemesiyle dalga geçtiği şahsiyet. süper yapıyor demet akbağ bunun taklidini
 • "tanri'nin sesi kadin" adli kitabinin kapaginda kendi surati yer almaktadir, ama gozlerinin alti oylesine belirgin mordur ki nasil olur da bir kadin boyle bir resmini yirtmaz, ustelik kapaga koyar diye aylar boyu dusundurmustur herkesi. cook uzun zaman sonra kitabin yeni baskilarinda morluk az gozuksun diye butun resme az biraz mozaik efekti katilmistir, uzaktan iyi dursa da 1 metreden gene igrenc durmaktadir. ve nihayet kitap 3. kapagina kavusur, ayni resmin goz altlarinin rengi acilarak daha genc bir gorunum elde edilmistir.

  gittigidiyor'da aratarak iki versiyonu da bulmak mumkun

  http://images.gittigidiyor.com/…din__18962836_0.jpg
  http://images.gittigidiyor.com/…din__24645567_0.jpg
 • kabalci kitabevinde havali ve sinirli bir bicimde dolasirken fusun onalin yeni kitabini gorerek "onune gelen kitap yaziyor" diyen, insan ruhundan anlayan kadin.
 • söylediği hiçbir şeyi özel hayatında uygulamayı beceremeyen,
  tırtıllara özgürlük adlı kitabında bi halttan anlamadığını belli etmiş, 'hadi mutlu olalıııım' derken batırmış şahsiyet...
 • hatirladigim kadari ile $oyle bir diyalog gecmi$ti, bir programinda. 6 sene evvel bu vakitler.(evet siyah mini etek vardi ustunde)
  -culide hanam, ben afyonun bi goyunden ariyom, he, beyim de burda $u an, sizi severek izliyoz, benim sorum $ey olaacadi, bizim oglan 7 ya$anda. eve ne saman misafir gelse pipisiyle oynamaya ba$layo. gac gere didim, oglum yapma pipin du$er deyi. hala yapiyo. ne yapmamiz lazim, bir turlu biraktiramadik yani, hep yapiyo yani, laf dinlemeyo yani.
  -ima, ima u doho cuk kucuuuuuuuk