şükela:  tümü | bugün
  • atlanta falcons takımında wide receiver pozisyonunda oynayan amerikan futbolu oyuncusu.
  • sezona çok kötü başlayan atlanta falcons'a kara haberi vererek beyaz bayrağı astırmıştır. ayağındaki sakatlık yüzünden sezonu kapatmış olan wr.
  • geçen seneki sakatlığında sonra bu sezona çok iyi başladı. 19 eylül 2014 atlanta falcons tampa bay buccaneers maçını 161 yard ve 2 touchdown'la kapattı.
  • bu gece 300 yard 12 reception ve 1 touchdown ile carolina panthers'ın içinden dışından sabunsuz geçen karakaçan. geçen sezonda panthers'ın normal sezonda aldığı tek mağlubiyet falcons'tan gelmişti. falcons franchise rekorunu da kırmış oldu böylece. calvin johnson'ın 2013'te cowboys'u tarumar eden 329 yard'lık maçından sonraki en iyi performanstır sanıyorum.

    gazi koşusunda derece alabilecek bir performans sergiledi. alkışlıyoruz arkadaşımızı.
  • dez'in düşüşe geçtiği,megatron'un emekliye ayrıldığı,obj'nin spektaküler catch'lerin dışında fazla medyatik kalması,green'in sakatlanması derken bu sezon ligin en formda en diri belki de açık ara en iyi wide receiver oyuncusu diyebiliriz brown'u saymazsak.

    1,105 receiving yards ile ligi domine etmek ile kalmayıp 20 yard üzeri en fazla reception alan oyuncu 21 ile. kendisi şu an tamamen prime sezonunu geçiriyor yaptığı catch'ler,temas aldıktan sonra koşuya devam edebilmesi,hücum da daima güvenilir el olması vesaire muazzam.
  • nfc konferans finalinde packers'a karşı oynadığı oyunla net şekilde sezonun en iyi wide receiver'ı olduğunu gösterdi. 73 yard koşarak yaptığı touchdown marshawn lynch'in saints'i duman ettiği koşuyu hatırlattı. son zamanların en iyi wr performanslarından birisiydi. fiziksel üstünlüğünün de etkisiyle odell beckham ve antonio brown'un önüne yazılabilecek bir isim.