şükela:  tümü | bugün
  • beşikaş kendisi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirmiştir.
  • bildiğim kadarıyla atletico madrid'in b takımında top koşturuyor. yani a2'si... e herhalde bizim a2'de de vardır bu ayarda topçu diye düşündüm bi an.

edit: valla kimdir bilmiyorum ama elalem gidip japonya ikinci liginden golcü* getirip parlatınca "vay babaan kemüğü" demesini biliyoruz. ha ben yine bizim a2'den getirsin tercih ederim, o ayrı...
  • portekiz u-20 takımında birkaç maç oynamış brezilya-portekiz karması bi futbolcu... onun haricinde pek bi bilgi yok, bir de rio ave'nin futbolcusu gözüküyor... transfermarkt'ın yalancısıyım...

değeri 700.000 euro...

http://www.transfermarkt.com.tr/…spieler_86826.html
  • portekizgen bir futbolcu. kendisi tam bir kapalı kutu. bir ortasaha oyuncusu olduğu söyleniyor. beşiktaş ilgileniyor deniliyor. orta sahada zaten olan oyuncuları da düşünürsek 1-8-1 taktiğinden başka bir sistemle oynayabileceğimizi düşünmüyorum. yok arkadaş valla, bu kafayla bizden hiçbişey olmayacak bu sene de...
  • transfermarkt sitesinde aradığım mamafih bulamadığım forvet. ayrıca ne zaman borsaya bir futbolcu adı bildirilse genelde alınıyor. heralde bu transfere bitmiş gözüyle bakabiliriz.

edit: atletico madrid'le görüşmelere başlandı denilince atletico madrid sayfasında aramıştım. meğer rio ave takımındaymış.

http://spor.milliyet.com.tr/…11/1432610/default.htm
  • (bkz: ya tutarsa)
  • bruno alves'in kardeşi olan ofansif orta saha oyuncusu. nedir, ne değildir hiçbir bilgi yok. ne çıkarsa bahtımıza artık.
  • beşiktaş'ın portekizli almazsa ölecek hastalığının son halkası, bruno alves'in kardeşi.

ayrıca bir önceki kardeş vakası için,
    (bkz: federico higuain) (bkz: gonzalo higuain)
  • eger su goruntudeki elemansa arif gibi futbolcu diyebiliriz. cuneyt cakir'la da tanismis ayrica.
  • beşiktaş'ın mendesbank'a çalışmasının bir başka eseri.

bu ne ulan? bu ne?

takımda forvet yok, sağ bek toraman, sol bek saatli bomba ismail sen "ehehe geleceği parlak ofansif orta saha" diye ne idüğü belirsiz bir adamı getir.

muhammed demirci 500 kere geleceği parlak lan!

bıktık ulan mal yerine konulmaktan. ha pardon biz kimiz ki? müşteri! forma alsın, ürün alsın, decoder alsın, maç bileti alsın değil mi? sen de istediğin gibi at koştur, kulübü kendine borçlandır.

böyle rezalet olmaz arkadaş.

şimdi neden doğru düzgün kendi kararlarını uygulayabilecek bir teknik adam getirilmediğinin farkına vardınız mı?

sırf beşiktaş teknik direktörlüğü koltuğu için ne denirse "he" diyebilecek bir tayfur, konyaspor'un bile teknik direktör olarak istemediği carvalhal.

bu kadar aymazca ne idüğü belirsiz transferleri bu ligdeki en dandik teknik adama bile bu kadar basit kabul ettiremezsiniz.

tayfur'a laf ettim diye eksi verecek olanlara tekrar söylüyorum tayfur "beşiktaş'ta bek sıkıntısı yok" diyebilecek kalibrede bir antrenördür, teknik direktör değil! öyle beşiktaş'ın çocuğu olmak, büyük kaptan olmak yetmez o koltuk için. demirören & mendes ikilisine hiç itiraz etmemek gerekir!

bu değerlendirmem de tayfur'ın içeride olmasından bağımsızdır...