• beşikaş kendisi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirmiştir.
  • bildiğim kadarıyla atletico madrid'in b takımında top koşturuyor. yani a2'si... e herhalde bizim a2'de de vardır bu ayarda topçu diye düşündüm bi an.

edit: valla kimdir bilmiyorum ama elalem gidip japonya ikinci liginden golcü* getirip parlatınca "vay babaan kemüğü" demesini biliyoruz. ha ben yine bizim a2'den getirsin tercih ederim, o ayrı...
  • portekiz u-20 takımında birkaç maç oynamış brezilya-portekiz karması bi futbolcu... onun haricinde pek bi bilgi yok, bir de rio ave'nin futbolcusu gözüküyor... transfermarkt'ın yalancısıyım...

değeri 700.000 euro...

http://www.transfermarkt.com.tr/…spieler_86826.html
  • portekizgen bir futbolcu. kendisi tam bir kapalı kutu. bir ortasaha oyuncusu olduğu söyleniyor. beşiktaş ilgileniyor deniliyor. orta sahada zaten olan oyuncuları da düşünürsek 1-8-1 taktiğinden başka bir sistemle oynayabileceğimizi düşünmüyorum. yok arkadaş valla, bu kafayla bizden hiçbişey olmayacak bu sene de...
  • transfermarkt sitesinde aradığım mamafih bulamadığım forvet. ayrıca ne zaman borsaya bir futbolcu adı bildirilse genelde alınıyor. heralde bu transfere bitmiş gözüyle bakabiliriz.

edit: atletico madrid'le görüşmelere başlandı denilince atletico madrid sayfasında aramıştım. meğer rio ave takımındaymış.

http://spor.milliyet.com.tr/…11/1432610/default.htm
  • (bkz: ya tutarsa)
  • bruno alves'in kardeşi olan ofansif orta saha oyuncusu. nedir, ne değildir hiçbir bilgi yok. ne çıkarsa bahtımıza artık.
  • beşiktaş'ın portekizli almazsa ölecek hastalığının son halkası, bruno alves'in kardeşi.

ayrıca bir önceki kardeş vakası için,
    (bkz: federico higuain) (bkz: gonzalo higuain)
  • eger su goruntudeki elemansa arif gibi futbolcu diyebiliriz. cuneyt cakir'la da tanismis ayrica.
  • "bak abi adamlar gencecik cocuklari aliyorlar katiyorlar kadroya" deriz normalde. besiktas yapinca isin icine acabalar giriyor tabi ama, yabanci siniri yok, maliyeti henuz belli degil, bastan celallenmeye de gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap