şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir keresinde mac esnasinda kalp krizi gecirmi$ti de olecek diye cok korkmu$tuk. o macta nankatsu onun icin oynami$, golleri ve maci ona adami$lardi ...
 • yayoi yoba diye bir de kız arkadaşı vardır bunun. çerez niyetine bir karakterdi.
 • captain tsubasa shin serisinde futbol hayatına yardımcı antrenör olarak devam etmiştir ama daha sonra kendisine duyulan ihtiyaç karşısında bir çok karşılaşmanın ikinci yarısında oyuna dahil olarak takımı için elinden geleni yapmıştır.takım oyuncusu dendiğinde akla gelen isim..
 • oyununda tsubasadan daha iyi bir oyuncudur. ne var ki her daim kullamazsınız. bununla her yaptığınız hareket normalinden çok daha fazla güç götürmekle beraber eğer maç bitiminde enerji olarak 100 enerjinin altına düşerseniz. gelecek maça 0 enerji ile başlarsınız.

  özel hareketinin adı ise hyper bicyclekick* tir
 • japon milli takımında hem koç hem oyuncuydu.koç olarak rakibi analiz eder oyuncu olarak ise sonradan oyuna girer buna rağmen golleri sıralar,rakipleri ipe dizerdi.tsubasadan daha iyi olabilecek bi karakterdi ama hastalığı izin vermedi tabi
 • serinin en yakışıklı ve karizmatik elemanıydı, ayrıca tsubasa kusura bakmasın teknik olarak da oyunun en iyi futbolcusuydu. maalesef kaderin sinsice ağlarını örmesinden mütevellit sağlık durumu nedeniye hep geri planda kalmıştır.

  atari oyununa gelince, rahatlıkla oyunun en iyi çalım atan oyuncusu olduğunu söyleyebilirim, fransa ve almanya takımlarını dahi boncuk gibi dizebilecek yeteneğe sahip olan misugi'ye "pembe saçlı" der idik. ha birde arjantin takımının kaptanı vardı, topuk şutu çeken adam, o'nun da çalım yeteneği harikaydı.

  (bkz: çok seviyorum lan)
 • ilkokulda nankatsu'yla yapılan maç öncesinde yayoi yoba gerizekalısı tsubasa'ya misugi'nin hastalığından söz etmiş, bacak kadar boyuyla tsubasa'yı ikileme düşürmüş ve bunalıma sokmuştur. zavallı tsubasa "napcam lan ben" diye düşünüp durmuştur maç boyunca. çünkü tsubasa'nın turnuvayı kazanıp roberto'yla brezilya'ya gitme hayali vardır; ama diğer yanda bu, misugi'nin son maçıdır.

  tsubasa maç esnasında misugi'nin ne kadar mükemmel bir futbolcu olduğunu farkeder; öyle ki kendisinden bile iyi oynadığını görür, hasta olmasına rağmen gösterdiği çabaya hayran kalır. tsubasa'nın tutukluğunu gören misugi ise tsubasa'nın, hastalığını bir şekilde öğrenmiş olduğunu anlar ve devre arasında yayoi'yi tokat manyağı yapar. çünkü misugi'nin isteği birilerinin ona acıması veya maçı kazanmak değil, tsubasa ile olması gerektiği gibi güzel bir maç yapmaktır ve fakat tsubasa'nın tutukluğu bu duruma mani olmaktadır. neyse ki tsubasa sonunda kendine gelir, golleri atar ve maçı kazanır.

  maç bitiminde misugi yere yığılır, hastaneye kaldırılır. hastanede herkes kapının önünde haber beklemektedir. sonra içeriden misugi'nin anasının çığlıkları gelir:

  - "görmek istemiyorum hiçbirinizi!"
  - "benim oğlum bu futbol boku yüzünden bu hallere geldi!"
  - "sktirin gidin lan!!11!"

  herkes gider, gece olur, misugi hastaneden kaçar, herkes sokaklarda fellik fellik onu aramaya koyulur. intihar etmesinden endişe ederler. tam polise haber verecekleri sıra tsubasa'nın aklına bir fikir gelir, hep beraber stadyuma koşarlar. evet misugi oradadır; maç yaptıkları sahaya gelmiş, kale direğine yaslanıp düşüncelere dalmıştır. herkes onun yanına gider, misugi'nin ağzından şu cümle dökülür: "bugün yaptığımız o muhteşem maçtan sonra tekrar buraya dönüp maçın her anını hatırlamak istedim".
 • samimi üslubundan çok hoşlandığım sözlük yazarı.
 • güzel yazıyor lan. muhtemelen meslektaşım, makinacı olsa gerek.
 • gelmis gecmis en buyuk futbol adami olan johan cruyff gibi o da 14 numara giyiyordu.