• ilkokulda nankatsu'yla yapılan maç öncesinde yayoi yoba gerizekalısı tsubasa'ya misugi'nin hastalığından söz etmiş, bacak kadar boyuyla tsubasa'yı ikileme düşürmüş ve bunalıma sokmuştur. zavallı tsubasa "napcam lan ben" diye düşünüp durmuştur maç boyunca. çünkü tsubasa'nın turnuvayı kazanıp roberto'yla brezilya'ya gitme hayali vardır; ama diğer yanda bu, misugi'nin son maçıdır.

tsubasa maç esnasında misugi'nin ne kadar mükemmel bir futbolcu olduğunu farkeder; öyle ki kendisinden bile iyi oynadığını görür, hasta olmasına rağmen gösterdiği çabaya hayran kalır. tsubasa'nın tutukluğunu gören misugi ise tsubasa'nın, hastalığını bir şekilde öğrenmiş olduğunu anlar ve devre arasında yayoi'yi tokat manyağı yapar. çünkü misugi'nin isteği birilerinin ona acıması veya maçı kazanmak değil, tsubasa ile olması gerektiği gibi güzel bir maç yapmaktır ve fakat tsubasa'nın tutukluğu bu duruma mani olmaktadır. neyse ki tsubasa sonunda kendine gelir, golleri atar ve maçı kazanır.

maç bitiminde misugi yere yığılır, hastaneye kaldırılır. hastanede herkes kapının önünde haber beklemektedir. sonra içeriden misugi'nin anasının çığlıkları gelir:

- "görmek istemiyorum hiçbirinizi!"
    - "benim oğlum bu futbol boku yüzünden bu hallere geldi!"
    - "sktirin gidin lan!!11!"

herkes gider, gece olur, misugi hastaneden kaçar, herkes sokaklarda fellik fellik onu aramaya koyulur. intihar etmesinden endişe ederler. tam polise haber verecekleri sıra tsubasa'nın aklına bir fikir gelir, hep beraber stadyuma koşarlar. evet misugi oradadır; maç yaptıkları sahaya gelmiş, kale direğine yaslanıp düşüncelere dalmıştır. herkes onun yanına gider, misugi'nin ağzından şu cümle dökülür: "bugün yaptığımız o muhteşem maçtan sonra tekrar buraya dönüp maçın her anını hatırlamak istedim".
  • kime gülüp kime gülmeyeceğimize karar veren otoriteler tarafından kara listeye alınmış. beyler kime gülmeyeceğimizi söylüyorsunuz habire de, arada sırada kime güleceğimizi de belirtin de, bizde böyle sik gibi kalmayalım ortada. jun misugiye gülme, kizil sakal'a gülme, diazepam'a gülme (ki gülmem zaten kendisine). zamanında da peder zickler'e gülme, şuna gülme buna gülme.

kime gülecez kardeşim ?

(bkz: nereye sıçacağız)
  • samimi üslubundan çok hoşlandığım sözlük yazarı.
  • gözlük varsa korkma:

--- spoiler ---

http://i.imgur.com/x2das.jpg

--- spoiler ---
  • serinin en yakışıklı ve karizmatik elemanıydı, ayrıca tsubasa kusura bakmasın teknik olarak da oyunun en iyi futbolcusuydu. maalesef kaderin sinsice ağlarını örmesinden mütevellit sağlık durumu nedeniye hep geri planda kalmıştır.

atari oyununa gelince, rahatlıkla oyunun en iyi çalım atan oyuncusu olduğunu söyleyebilirim, fransa ve almanya takımlarını dahi boncuk gibi dizebilecek yeteneğe sahip olan misugi'ye "pembe saçlı" der idik. ha birde arjantin takımının kaptanı vardı, topuk şutu çeken adam, o'nun da çalım yeteneği harikaydı.

(bkz: çok seviyorum lan)
  • bir keresinde mac esnasinda kalp krizi gecirmi$ti de olecek diye cok korkmu$tuk. o macta nankatsu onun icin oynami$, golleri ve maci ona adami$lardi ...
  • oyununda tsubasadan daha iyi bir oyuncudur. ne var ki her daim kullamazsınız. bununla her yaptığınız hareket normalinden çok daha fazla güç götürmekle beraber eğer maç bitiminde enerji olarak 100 enerjinin altına düşerseniz. gelecek maça 0 enerji ile başlarsınız.

özel hareketinin adı ise hyper bicyclekick* tir
  • bi huyum var. şu sitede güya yazar diye takılan sürüyle gerzek olduğunu bildiğim için arada yazılmış güzel yazılar kaçmasın diye dünün en beğenilenleri listesini açıp okurum. yazıyı okuyup mouse imlecini şukelaya götürdüğüm sırada kim yazmış diye bakıyorum ve aklımdan her seferinde aynı şey geçiyor.

- gene mi sen amına koyim

öyle yani.

edit: çoluğa çocuğa gammazlık vermişler, tanım değil diye şikayet etmiş. sen bu yazıdan "habire en beğenilenlere entry sokan yazar" tanımını kendin çıkaramıyorsan senin çıktığın yere de ben gireyim tamam mı?!
  • parası neyse basıp sol frame'i satın almış.
  • gelmis gecmis en buyuk futbol adami olan johan cruyff gibi o da 14 numara giyiyordu.
hesabın var mı? giriş yap