şükela:  tümü | bugün soru sor
 • antalyada dönerciler çarşısındaki ziraat bankasının arkasındaki cuma cumartesi tıklım tıklım dolu olan bar...bi gin deneyin:)
 • google maps'te jungle pub diye bulunabilen, antalya kaleiçi'nde jungle bar diye bilinen ve aynı zamanda ekşi sözlük antalya zirvelerine ev sahipliği yapan mekan. güzel müzisyenler çıkarmasıyla**** **ve müşteri yolmayan fiyatlara sahip olmasıyla gönlümü kapmıştır. birası güzeldir, soğuktur. bahçesinde bir ocak vardır, başındakileri madden ve manen çok güzel ısıtır. gidecek olanlara benim yerime de bir bira içmelerini tavsiye ettiğim yerdir.
 • cidden neden basligi acilmamis diye dusunuyordum. basligi acan gayet guzel ozetlemis. sahsim olarak yok efenim biraz ugrayayim, yok efenim gecerken bir ugrayayim diye her gittigimde kendimi sohbete kaptirip sabah ezanini duymadan ayrilmadigim bir mekan haline gelmistir. mekan sahibinden calisanlarina kadar hepsi cok seker insanlar. sadece mudavimlerine degil herkese ayni hizmet ayni sevecenlikle yaklasmalari da cabasi. ocak denmis terasta bulunan somineye, o somine basinda sicak sarap esliginde her gun kaliteli muzigi dinlemek isteyenlerin mekanidir antalya jungle bar.
 • yakınlardaki konser programı şöyle olan mekan:

  10 mart - pentagram üyeleri, murat ilkan ve metin türkcan akustik proje
  14 mart - bajar
  21 mart - murat yılmazyıldırım
  31 mart - kesmeşeker albüm lansmanı
  11 nisan - palmiyeler
 • rock konserinde bistro rezerve eden bar.

  evet adamlar ciddili rock konserinde bistro rezerve etmişlerdi. üstelik biletixde oturma düzeni yok ibaresine rağmen... bistroları rezerve eden müşterileri de gelmeyince en öndeki 3 bistro öylece boş kaldı.

  ses sistemi ve bistro düzeni rezalet. servis elemanları 10 dakikada bir ne içeceğimizi sorup durdu konser boyunca. ya kardeşim 2 bira fazla satacağız diye o çocukları deli dana gibi oradan oraya koşturmanın anlamı nedir? konser ucuz da değildi üstelik. hem konsere odaklanmıyoruz hem o çocuklar harıl harıl çalışıyor. yüzlerinden kopan bin parça zaten.

  bunlar dışında bahçesi çok güzel. fiyatlar ne uçuk ne de ucuz. kaleiçi barlarının çoğundaki fiyatlara sahip. bahçede müzik yapan adını bilmediğim amca geceye çok güzel uyum sağlıyor. kemik bir kitlesi var. ipsiz sapsız insanlar ve ergen tayfası yok.

  her ne kadar konser için rezalet bir mekansa oturup kafa dağıtmak için de iyi bir mekan denebilir. eş dost entrylerine aldanıp konser için filan gitme hatasında bulunmayın aman.

  son olarak tuvalete yakın bir yerde oturan adam var. ne zaman yanından geçsem, kulak kabartsam sürekli "yaa canım, sanat aslında ontolojik sıkıntının yansımasıdır..." tarzı şeyler anlatıyor farklı farklı hanımlara. hayırlı işler reyiz...
 • sahibinin* vefatından sonra roadhouse'a geçen mekan.
 • bütün kışımı geçirdiğim mekan-dı. artık roadhouse olarak devam ediyor.

  ilk kez ekimdeki antalya ekşisözlük zirvesiyle gitme fırsatı bulmuştum ve o gece birbirinden iyi insanlarla tanışma fırsatı bulmuştum.

  çarşamba ve cumaları josh çıkardı, sesine bayılıyordum ve sevdiğim yabancı coverları çok güzel söylüyordu, muhabbeti de iyiydi. haftada 2-3 kez giderdim 3-4 bira içer, müziğimi dinler, dostlarla sohbet eder uzardım.

  güzel anılar bıraktık balkonunda..
 • julius bär
  (bkz: julius baer)