şükela:  tümü | bugün
  • sadece bkz atarak basliklari spamleyen troll. en son knight online'i durduk yere ayri ayri entryler ile defalarca bkz atarak gündeme sokmus. sözlügün anasini siktiniz be.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • troll yazar. ciddiye almaya değmez, "foşik foşik" yazarak aklınca karşısında ki insanı sinirlendireceğini düşünen bir ergenden fazlası değil.
  • işbu yazar son günlerde dış mihrakların yoğun saldırısı altındadır ve kendisine yöneltilen suçlamalar kat'i suretle yalandır.
  • sözlüğe yararı olmayan gerzek trollün teki.
  • yeni nesil ırkçı-müslü yobaz yazar. engellendi.
  • faşizmi bilmeyip faşizmle yaftalamaya çalışan gerzek sürüngen. popülist statükocu zırvalıkları tekrar ederek kendini matah sanan boş tenekenin tekidir. engelleyip geçmek gerek zira sözlüğün seviyesini bilmeyen çöp yığınından bir püsürükten fazlası değil.
  • ekim nazım kaya başlığındaki kanal önerilerinin sahibine bakmanız bile kişinin kafa yapısı hakkında fikir sahibi olmanıza yetecektir.
  • ya benim nick altina yazan bu dallama kimmis, neymis, iki satir da ben ciziktireyim iade-i ziyaret ekolunden dedim ama soyle bi okuyunca buralari baktim zaten allah vurmus, peygamber ucan tekme sallamis, maklubeye kasik sallayacak dis birakmamislar.

ben de vazgectim yazmaktan, siktirettim.