şükela:  tümü | bugün
 • wachowski'lerin yeni bilimkurgu filmi projesi.

  fragman uzerine edit:

  fragmanin basinda 'you have been searching for one thing, your whole life' lafi ile wachowski ablalar kendi yaptiklari baska bir filmden replik çalarak tarihe geçtiler/
  bu lafi en son the matrix'te morpheus neo ile ilk ranvesunda kuruyordu.
  bir de baba ruh goremedim ben fragmanda. ruh goremeyince savasan otobuslerin filmine bakar gibi oluyom ben. fena oluyom. channing tatum diye hint italyan kirmasi bi amerikan partiyot var superkahraman gibi, bir sakal biyik birakmis of ki ne of.
 • konusu açıklanmış film. umarım 3-5 yıl bekletmeyiz. tek merak ettiğim nokta o gelecek olgusunu nasıl yaratacakları... bekleyelim, görelim.
 • 15 sene sonrasının jenerasyonuna yeni bir the matrix sunabilme potansiyelini barındıran wachowski'lerin yeni ürünü gibi görünüyor. vulture.com ajanlarının, filmin konusu hakkında edindikleri bilgiler ise ziyadesiyle heyecanlandırıcı:

  http://www.vulture.com/…skis-jupiter-ascending.html

  3 sene sonra edit: hayal kırıklığının tanımı bu olsa gerek. çocukluk kahramanlarım wachowski'lerin kalkıp hiçbir felsefi tabanı olmayan, basit ve yüzeysel bir hollywood filmi yapmalarının sebebini delicesine merak ediyorum.
 • channing tatum denen elemanı pek sevmesem de wachowskiler uğruna izleyeceğiz artık. kusursuz genetiğe sahip hatunu da mila oynayacakmış ki doğru seçim gibi görünüyor(makyajsız halinin fotoğraflarını kastetmiyorum göndermeyin boşu boşuna )
 • 25 temmuz 2014'te vizyona girecektir.
 • başrolleri channing tatum, mila kunis ve sean bean üstleniyor. les miserables'dan hatırlayabileceğimiz eddie redmayne ve yeni/gereksiz romeo ve juliet filminin romeo'su douglas booth da kadroda. önceki filmleri cloud atlas'ın aksine filmde yıldız isim kunis dışında yok. cloud atlas gişede batmıştı. başkası olsa film çekemezdi ama matrix gibi bir film çektiklerinden kardeşlerin kredileri hala tükenmemiş gibi görünüyor. cloud atlas fena değildi bence. bu filmse o kadar etkileyici durmuyor. sinopsisi heyecanlandırmadı. bir şey söylemek için çok erken ama sinopsisi okuyunca akla hemen pamuk prenses geliyor. pamuk prensesin bilim kurguya uyarlanmış hali olmaz umarım. neyse bekleyelim görelim nasıl bir film olacak.
 • işin içinde vaçovskiler varsa her türlü olasılığa hazırlıklı olmak gerekir diyerek yaklaştığım bilimkurgusal.
 • sağlam bir oyuncu kadrosuyla gelen, enteresan konulu film. gerçi bu wachowskilerin sağı solu pek belli olmuyor ama, ben umutluyum. 2014'te çok güzel bilim kurgu filmleri bekliyor bizleri.

  (bkz: interstellar)
 • bugün 1 dakika 46 saniyelik fragmanı gelecek film. setten gelen fotoğraflarda bol bol acayip tip vardı. başrol oyuncusu chaning tatum bile acayip bir tipte. tek mila kunis'in tipi normal görünüyor. kötü manada komik görünmez umarım.

  deli aksiyon bekliyorum bu sefer wachowskilerden.
 • ilk fragman

  http://www.youtube.com/watch?v=zocyl_pqzu8

  tahmin edildiği gibi aksiyona geri dönmüş wachowskiler. film güzel duruyor .

hesabın var mı? giriş yap