şükela:  tümü | bugün
  • 11 haziran 2021'de vizyona girecek olan jurassic world serisinin 3. filmi. emily carmichael ve colin trevorrow, senaryoyu birlikte yazacaklar.

    https://twitter.com/…orld/status/966388308812034048
    https://twitter.com/…iniz/status/966389301125828609
  • ilki hayvan gibi gişe yapıp, 2.'si için de beklentiler yüksek olunca, 3. için onay verilmesi pek zor olmamıştır muhtemelen. spielberg nefes aldığı sürec jurassic'ler bitmez.
  • dr.alan grant (sam neill),dr.ellie sattler (laura dern),dr.ian malcolm (jeff goldblum) gibi eski karakterlerle yeni karakterlerin biraraya getirilme olasılığı varmış.(bryce dallas howard'ın yalancısıyımhttps://kayiprihtim.com/…3-heyecan-verici-haberler/ ) ian malcolm yıkılmış krallıkta tadımlıkda olsa gözükmüştü.olursa süper olur,hem 2. filmin sonunda dinozorların dünyaya yayılmalarıyla seri farklı bir yöne evrilmişti.jurassic park 3'te alan grant ve ellie sattler'i ayırıp birde ellie'yi başka biriyle evli ve çoluk çocuğa karışmış göstermek gibi gereksiz bir yanlıştanda dönülebilir.4.indiana jones filminin tek olumlu yanı olan jones ve marion kavuşması gibi grant ve ellie'yi kavuştursunlar yeter izlemem için.onun dışında tüm dünyayı dinozorların kaplaması ve başrol karakterlerimizin bir avuç insanla saklı bir vadide yaşamaya devam ettikleri bir final bekliyoruz..
  • dinozor hastası biri olarak bol bol dinozor görmek beni mutlu eder; ancak 3. filmde düşündürücü bir senaryo görmek de isterim.
    çünkü dinozorlar şehirlere saçıldı 2. filmin sonunda..