şükela:  tümü | bugün
  • 2018 yılında çıkacağı belirtilen jurassic park temalı (tycoon) oyun. 2003 yılında çıkan abisi jurassic park: operation genesis'i oynayanlar için çok farklı bir heyecan yaratacaktır.

kaynak:

http://www.jurassicworldevolutiongame.com/en
  • varlığından şimdi haberdar oldum. şu videoda devler bir demo oynamış. ilginç şekilde harika görünüyor; ciddi ciddi üzerine düşmüş, hakkını vermişler gibi. aynı filmdeki gibi dinozorları customize etme, çeşitlendirme ağaçları gelmiş. kapkara bir t-rex yapabiliyorsunuz.

harika görünüyor yahu! gaza geldim, zoo tycoon 2 indiriyorum.
  • heyecanla beklediğim oyun ama pre-order fiyatı çok pahalı. en iyisi steam autumn sale 2018'i beklemek.

ayrıca frontier developments, planet coaster ile kendisini kanıtladı. jurassic world evolution ile vites yükseltiyor, bunu bir deneme olarak da görebiliriz. bence esas bombayı bir hayvanat bahçesi simülasyonu ile patlatacak. bir zoo tycoon fanı olarak o oyun beni daha çok heyecanlandırıyor.
  • çıkış tarihi 12 haziran olarak belirlenmiş. oldukça tatmin edici bir tycoon oyunu gibi görünüyor.

normal versiyon 214, deluxe ise 233 liradan ön siparişte. bir tycoon oyunu için oldukça pahalı. bunda marka hakkının payı yüksek. daha ilerde ek paketler içinde para isteyecekleri düşünüldüğünde şöyle yüzde 50/75 indirim görmeden alınmaz gibi geliyor.

her şeye rağmen grafikler aşırı güzel görünse de, optimizasyonda sorun çıkaracağını düşünüyorum. planet tycoon’da aynen böyle çünkü. muhteşem grafikler, neredeyse sıfır optimizasyon.
  • helikopterle kaçan dinazorları avlamak efsane olmuş oyun.
  • sanırım 200 tl vermek zorunda kalacağım. youtube da izlediğim oynanış videolarında hayran kaldım.

dinazor dna sı toplama
    park güvenliği
    eğlence amaçlı dinazor dövüşleri
    fosil satışı.

harika olmuş.
  • incelemeler çok olumlu, fiyat çok olumsuz. korsan oyun işine sıcak bakmasam da doları bu seviyeye getirenler saolsun çaresiz kaldık.

(bkz: yetiş ya fitgirl)
    (bkz: himmet ya skidrow)
  • dayanamadım iki arkadaş ortak aldık zaten single mod var diye. ilk izlenimler olumlu. oyun zorluğu biraz ilk başladığınızda zorlayacak gibi. her tesis açık gelmiyor oynadıkça açılıyor vs. çaktıkça daha zevk alıyorum.

edit: etoburlara ara ara salıyorum otoburları bir güzel yiyip bitiriyorlar. oyun sonuna doğru şartelleri kaldırıp parkı istila etmeyi hedefliyorum.