şükela:  tümü | bugün
  • stephen king'in 11 kasım 2008'de raflarda yerini alması beklenen, korku hikayeleri derlemelerinden oluşacak yeni kitabı.

    (bkz: n/#13718027)
  • stephen king'in son dönemlerde yazdığı kısa hikayelerini içeren bir eserdir. sayın yazarımız the best american short stories 2007'nin editörlüğünü yaparken canı yeniden kısa hikayeler yazmak istemiş galiba. ve çok da iyi olmuş. her ne kadar çoğu insan bilmese veya anlamasa da adam harika bir yazardır ve bu eserde de bunu göstermiştir. constant reader olmak hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.
  • stephen king üstadın constant reader'larına yeni yıl hediyesi. amerika'da çıkan bir versiyonunda ayrıca kitapla beraber bir de dvd verilmektedir. dvd içeriğinde ise kitapta yer alan ve daha önce amerikan televizyonlarında oynayan n adlı kısa hikayenin toplam 25 bölümü mevcuttur. amazon com 'dan bu versiyon sipariş edilebilir ki, ben öyle yaptım.
  • hatta lovecraft (bkz: h. p. lovecraft)usta nın da etkisi king üzerinde daha açık görülmekte.
  • başlığı ilk görünce before sunset'in devamı mı çekildi yok artık dememe sebep olmuştur. uçak kalktıktan sonra ethan abiyle july abla arasında yaşananlar falan.
    ya da porno yapımcılarının konulu film olayını abartmaları ve filmlere devam filmi çekmeleri sonucunda ortaya çıkabilecek film ismi de olabilir. uçak kalktıktan sonra naptılar?
  • stephen king in öyküde olan başarısını ' karanlık öyküler'den sonra bir kez daha kanıtladığı birbirinden heyecanlı 15 öykü barındıran kitabıdır. ister akşam karanlığı deyin isterseniz alacakaranlık; insan ilişkilerinin insanlıktan uzak bir biçime dönüştüğü, hiçbir şeyin aslı gibi görünmediği, hayal gücünün, karanlıklar içine dağılan gölgelere ulaşmaya çalıştığı ve gün ışığının sönüp sizi korkularınızla baş başa bıraktığı zamandır.

hesabın var mı? giriş yap