şükela:  tümü | bugün
 • cavallinin moda dunyasinda varolan spor tarzina yakistirdigi nam.
 • milano'da cadorna tren istasyonu yakınında parco sempione içerisinde bulunan lüks gece klubü. milanonun en iyi kluplerinden biridir ve gece boyunca çok sayıda modelle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. harcayacağınız para ise masa tutmanıza rağmen ortalama bir istanbul gece klubü ile hemen hemen aynıdır.
 • tam adı just cavalli hollywood olan, milano'daki bir gece kulübü. yaz aylarında milano'da gidebileceğiniz belli başlı adreslerden biridir. masa istiyorsanız mutlaka önceden arayıp rezervasyon yaptırın. masanız varsa giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. bir masada her 5 kişi için 1 şişe içki almanız gerekiyor ve bu da genelde 250 euro. 2 şişe alırsanız vip zone'da masa alabiliyorsunuz. tabi ki bu fiyatlar bazı özel gecelerde artabiliyor. mutlaka önceden arayıp bilgi alın, zira son anda kapıda pazarlıkla daha pahalıya geliyor. sonra tıpış tıpış yandaki apaçi gece kulübü old fashion'a yürümek var, demedi demeyin.

  not: bu arada kulübün adı cavalli olsa da işleten şirket fernet branca'dır. içerideki fernet branca reklamlarını görüp de şaşırmayın.

  edit: önceden arayıp bilgi almakla kalmayın, paraya kıyın masa için rezervasyon yaptırın. en azından kapıdakilerin kendini beğenmiş tavırlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • tabi ki tüm kreasyonunu incelemiş falan diilim, ki gördüklerim bana yetti. arkadaş, bu kadar parayla ne kadar kıro olabilirim, tarzı bi konsepti var bunların. daha da bişi demiyorum.
  korkunç.
 • roberto cavalli markasının sokakta giyilebilir olanı (ateşşş seni çağırıyor demeden). milan fashion week'teki spring-summer koleksiyonları çok güzel. bu moda haftasında aşina olduğumuz renk/desen istilası devam ediyor.

  markarı illa ki birbirine benzetmez ise ölecek hastalığıma göre bu koleksiyon biraz pantolon kesimleri balmain, desenler biraz d&g* ve ayakkabıların pantolonlarla kullanımı isabel marant'ın geçen sezonunu hatırlattı. azıcık da versace tabii.
  "aman amma çorba oldu kafam ben bakcam sen sus" derseniz, şuradan inceleyebilirsiniz.

  puanım 8.
 • saatlerinin kim tarafından tasarlandığı merak konusu olan marka. öyle çirkin.
 • divalar için kıyafet tasarlayan roberto cavalli'nin biraz daha normal vatandaşa yönelik markası. normal vatandaş dememe bakmayın yine de bunları giymek için mariah carey kadar olmasa da azıcık zengin olmak lazım. 2015 sonbahar koleksiyonu şuradan görülebilir.

  yine de net bir şekilde cougar tarzı var, inkar edemeyeceğim.
 • muhtesem bir kokuya sahip parfum markasi. seni senden alir.
 • black friday hatırası yeni parfümüm.

  kokusu harika, fakat kalıcılığını yeterli bulduğumu söyleyemem.
  öyle buram buram bir koku değil, ancak yakın temasta bulunduğunuz kişiler tarafından fark edilebiliyor. "-sahte mi lan yoksa bu?" sorusu da ara ara zihninizi meşgul ediyor.
 • kışın ya da yaz akşamlarında kullanılması gereken parfüm. çok az sıksanız bile yoğun bir koku veriyor. uzun süredir masamda bulunmasına rağmen bitiremedim. bittiğinde bir daha almayacağım parfümlerden biri.