şükela:  tümü | bugün
 • kadiköy, beşiktaş, ataköy ve bursa'da bulunan yabancı dil merkezi. isim ilgimi çekti. sadece ingilizce kursu olsaydı sorun yoktu ama gelin, görün ki ispanyolca, almanca, rusça kursları da var, ilginç.

  ingilizce'den yeterli parayı kazanamamış olmalılar ki, bu şanssız isme rağmen başka dillere de yönelmişler.
 • toefl kurslarından gayet memnun kaldığımı belirtmek isterim. 5 haftalık yoğun programı almıştım. kurs belirttikleri tarihte açıldı, belli bir disiplinle devam etti. ihtiyacım olan puanı da alabildim. güzel bir yer, tavsiye ederim.
 • ingilizce dışında öğrenilmek istenen başka bir dil varsa - benimki ispanyolca - hem fiyat açısından, hem hocanın ispanyol olması, hem ingilizce bilme zorunluluğu gibi kriterler açısından bursadaki en iyi alternatif gibi gözükmektedir. gibi gibi.
 • kpds sınavı için verilen eğitimi yeterli bulmadığım kurstur. boşa zaman kaybetmeyin.
 • yakın bir arkadaşımın anlattıklarıdnan sonra hiç kimseye tavsiye etmediğim kurumumsu...

  çok fazla detaya giremeyeceğim şikayet var sitelerinde ilgili kurum hakkında yapılmış olan şikayetlere verilen cevapları okumanız yeterli olur. zira her zaman oldugu gıbı burası da asıl yuzunu boyle durumlarda gostermıstır. yazık dıyorum sadece.
 • kesinlikle güvenilmemesi gereken kurumdur. hak etmedikleri parayı almayı içlerine çok çabuk sindiren insanların bulunduğu yerdir. yapacağınız sözleşmeyi mutlaka okun, her ayrıntıyı sorun.
 • herkes sözleşmeden bahsediyor ama kayıt olmadan sözleşmeyi mutlaka okutturuyolar hatta ben okumak istemedim zorladılar oku diye...verdikleri eğitimde 10 numara ayrıca hocalarından tutunda çalışanlarına varana kadar çok ilgililer.. herşeyi bırak ders saati diger kurslardan daha fazla dahada sağladıkları bi sürü imkanları var .. etkinlikleri var kutlamalar partiler daha nolsun.. ben çok memnun kaldım toefl dan da istedigim puanı aldım ...

  valla araştırın forumlarda en az şikayeti olan kurs just english digerlerinin sayfalarca şikayeti var.. zaten % 100 memnuniyet her zaman olmaz
  şimdi sıra ispanyolcada bakalım ...
 • asla bir eğitim kurumu değildir.

  ticarethane diyebilmek için bile adil koşullarda alış-verişten bahsetmek gerekir. kurum demek bile mümkün değil hatta. oluşumu tam anlamıyla ifade eden bir kelime mevcut, fakat götümüze girebilir.
 • "... ispanyolca eğitiminiz chiritstmas nedeniyle..." diye mesaj atan kurum.

  chiritstmas ne lan?

  ve ben bu kuruma para verip ispanyolca eğitim alıyorum. allah da benim belamı versin.
 • 5 aydır eğitim görüyorum kötü diyebilecegim bi olay olmadı chrıstmas nedeniyle tatil oldu evt ama sonuçta öğretmenler yabancı bizimki gibi sadece 1 ocak resmi tatil degilki onların .... komikk ...dersler sıkıcı geçtiginde sizin hocalarınız hiç bütün sınıfı kadıköy turuna çıkardı mı ? elimizde kağıt kalem kadıköy turu attık köşe bucak ne gördüysek etrafta, insanlar ne yapıyorsa hepsiyle ingilizce cümleler kurduk hem gezdik hem canımız sıkılmadı hem bilmedigimiz bi çok kelime öğrenmiş olduk.. sonra alışkanlık yapıyo bi gün bi yerde gezerken bile hemen cümleye dökmek istiyosunuz .. şuan upper seviyesindeyim toefla geçtim ne yalan söyliyim çok memnunum
hesabın var mı? giriş yap