şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: just spam)
 • "... ispanyolca eğitiminiz chiritstmas nedeniyle..." diye mesaj atan kurum.

  chiritstmas ne lan?

  ve ben bu kuruma para verip ispanyolca eğitim alıyorum. allah da benim belamı versin.
 • kadiköy, beşiktaş, ataköy ve bursa'da bulunan yabancı dil merkezi. isim ilgimi çekti. sadece ingilizce kursu olsaydı sorun yoktu ama gelin, görün ki ispanyolca, almanca, rusça kursları da var, ilginç.

  ingilizce'den yeterli parayı kazanamamış olmalılar ki, bu şanssız isme rağmen başka dillere de yönelmişler.
 • toefl kurslarından gayet memnun kaldığımı belirtmek isterim. 5 haftalık yoğun programı almıştım. kurs belirttikleri tarihte açıldı, belli bir disiplinle devam etti. ihtiyacım olan puanı da alabildim. güzel bir yer, tavsiye ederim.
 • ne zaman ingilizce kursu araştırmaya başlasam sms göndermeye başlayan oluşum. nasıl denk geliyor böyle anlamadım. bir anlık boşluğumdan istifade edecekler diye çok korkuyorum.
 • 3 kur için senet imzaladığıma çok pişman etmiştir. kadıköy'deki şubesine gitmekteyim. berbat bir yer/kurum olduğunu söyleyebilirim.
  kör topal olsanız trafik kazasında kellenizi bile verseniz kurunuzu dondurma hakkı vermiyor. hocalar kesinlikle sizinle ilgilenmiyor. zaten sürekli hocalar değişiyor.
  yönetim desen ayrı bir saçma. kesinlikle size değer vermiyorlar. 2 kuruşun hesabını yapıyorlar. adam hasta olduğu için derslere gelemedi şimdi de ameliyat olacak diyoruz, bize ne diyorlar böyle bir kurum işte. kesinlikle gitmeyin, önünden geçmeyin. üye olmadan önce 54654654 kere düşünün çok ciddiyim kişisel bir şey değil bu kurumun berbatlığı gerçek.
 • beş kere arayıp mesaj listesinden çıkarılmamı istememe rağmen hala daha mesaj atan psikolojik klinik. adamlar sanırım belli profilden insanları örneklem almışlar ve onları test ediyorlar. bu durumun başka izahı, açıklaması yok zira.

  la göndermeyin artık amk, ingilizceden soğudum göndermeyin.

  bundan gayri ne yes, ne no var benim hayatımda.

  spamlayacağız diye bir sürü müşteri kaçırıyorlar haberleri yok. etrafımda kim varsa uzak durması konusunda uyarıyorum.

  sebebim oldun just english, hayatımı ticari hayatını bitirmeye adadım bundan sonra.

  şimdi just english düşünsün.
 • just english'ten, herkes ingilizce konussun diye turkcellilere 532 tl, avealilara 505 tl, vodafonelulara 542 tl indirim. son gun 30 eylul. 0212 272 00 09

  şeklinde mesaj atan kurum. numaram 505 ile başlıyo ama vodafone 'a taşıttım desem 37 lira daha indirim yaparlar mı acaba?
 • asla bir eğitim kurumu değildir.

  ticarethane diyebilmek için bile adil koşullarda alış-verişten bahsetmek gerekir. kurum demek bile mümkün değil hatta. oluşumu tam anlamıyla ifade eden bir kelime mevcut, fakat götümüze girebilir.
 • aylardır alakasız saatlerde ardı arkası gelmeyen mesajlar gönderiyorlar. son olarak bugün 1 saat içinde 3. mesajı gönderince aradım ve tüm programlarına acilen kayıt yaptırmak istediğimi söyledim. telefondaki bayan şaşırdı. tek tek olsa daha iyi olmaz mı dedi. hayır dedim 1 saat içinde 3 tane mesaj gönderiyorsanız çok önemli olsa gerek verdiğiniz kurslar, bu nedenle hemen hepsine kayıt olmam lazım dedim. ama bi şartım var, bi daha bana mesaj göndermeyeceksiniz. kız anladım beyefendi, hemen numaranızı engelletiyorum dedi. akıllı insanlara bayılıyorum.