*

şükela:  tümü | bugün
 • başrollerinde nicole kidman , jennifer aniston ve adam sandler'ın olduğu 2011'de vizyona girmesi beklenen romantik komedi türündeki film.

  tom cruise ile brad pitt'in eski eşlerini bir araya getirmiş filmdir ayrıca. darısı tom ile brad'in başına artık.

  edit : nicole kidman konuk oyuncu galiba. fragmanda görünmedi hiç.
 • çok eğlenceli bir komedi filmi olmuş, sting şarkıları da çok güzel kullanılmış, gidin izleyin bence moraliniz düzelsin
 • sports illustrated modeli brooklyn decker'e doyacağımız bir film.

  http://www.imdb.com/video/imdb/vi1443666457/
 • tek başına izlemenin ne kadar keyifli olacağını bilemediğim ama bir ihtimal tek başına izleyeceğim film.
 • cactus flower filminin yeniden yapılmışı. eski versiyon çok başarılı idi . bakalım yenisi bizlere neler vaad ediyor.
 • o gün gırgır modundaysanız izleyince bol bol güleceğiniz, oldukça keyif alacağınız, birbirlerinin çok yakınında olan iki insanın aslında ne kadar yakın ve ne kadar uzak olduğunu geçerli bir mizah anlayışıyla işleyen film.
 • jennifer aniston ve adam sandlerin bir arada olduğunu duyunca koşa koşa gittiğim filmdir. beklentim düşüktü ama bana çok güzel, neşeli, duygusal, güldüren düşündüren 2 saat yaşattı. herkese tavsiye ederim, gerçekten izlemeye değer güzel bir film..

  --- spoiler ---
  filmin konusu çok güzel. evlilikte başarısız olan bir adamın kızlara güveni kalmayıp, aniden değişmesi sonucu ben evliyim ama evliliğim sorunlu masallarıyla hepimizin bildiği alyansın çekiciliğiyle gecelik ilişkiler yaşaması ve bu adamın her şeyini paylaştığı, konuştuğu başarısız bir evlilik geçirmiş olan kadın..

  birbirlerine çok yakın olan, dürüst olan, birbirlerini herkesten daha iyi tanıyan bu iki insanın, iki yakın dostun birbirlerini fark edememiş olması ve aynı zamanda ne kadar uzak olduklarını ironik ve komik bir biçimden işlemiş film. biz ise karakterlerimizin, adamın yeni sevgilisi için çabalarken bu yakınlığı farketmesini, birlikte bir şeyler paylaşmaya başlamalarını ve aslında ne kadar uyumlu ve yakın olduklarını görüyoruz film boyunca. adım adım finale doğru gidiyoruz, sonunu hepimiz biliyoruz ama filmin komikliği ve güzel oranda tutturulmuş duygusallığı hepimizi hem güldürüyor, hem hüzünlendiriyor..

  böylesi daha iyidir belki de, seni anlayan, her şeyini anlattığın paylaştığın, gerçek seni çok iyi , herkesden iyi tanıyan, beraber bir şeyler yapmaktan, paylaşmaktan hoşlandığın yakın kız arkadaş, belki de hepimiz için doğru kişidir.önemli olan da sevgilinle, aynı zamanda dost ve arkadaş olman değil midir zaten?

  --- spoiler --

  kısacası gidin, görün, eğlenin.
 • jennifer aniston'u görünce bir chick flickle karşı karşıyayım sanabilirisiniz ancak kesinlikle bir chick flick değildir, neden? çünkü chick flicklerde kusursuz güzellikte genç kadın olmaz, olsa bile iyi kalpli olmaz. chick flick'de kadın dediğin orta yaşlıdır, meh güzeldir, muhteşem giyinir düzgün fiziklidir. biraz çalışan kendine dikkat eden her 30 yaş üstü bekar kadının( ki zaten hedef kitle bu oluyor) ulaşabileceği ya da ulaşabileceğini düşündüğü yerdedir başroldeki kadın.
  bir de adam sandler var tabi, başrolde o da olamazdı, onun yerine iskoç aksanlı ya da en olmadı ingiliz aksanlı, 30lu yaşlarının sonlarında 1.85'den uzun boşanmış, zengin, alaycı görünen ama içten romantik, dıştan duvarlar örmüş yakışıklı şahsiyet olurdu.( tüm bekar 30 yaş kadının hayali bu sanırım)

  --- spoiler ---

  şimdi tamam sonunda aşkı bulan, otuz yaş üstü, eh güzel kadın olabilir ama bu gerçeği değiştirmez. öyle olsaydı american pie 2 da bir chick flick olurdu.

  --- spoiler ---

  filme gelirsek, gayet eğlenceli çıtır çerez bir film, çakma alman sheeper ve ingiliz aksanlı küçük kız favorimdi. toplaşın izleyin.
 • jennifer aniston'un hala maşallahı var, görmüş olduk. keyifli film.
 • tipik bir adam sandlar filmi. aile komedisi. yine de izlettiriyor kendini. senaryo olarak definitely maybe filmini anımsattırıyor. keyifli.